logo

13 Mart 2014

MHP’li Özkılıç, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor

 

MHP Yakutiye Belediye Başkan Adayı Nurullah Özkılıç, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İlçe sakinleriyle sohbet eden, esnaf ziyaretlerinde bulunan ve akşamları da ev toplantıları düzenleyen Nurullah Özkılıç, “Bir belediye başkanı halkın içinde olmazsa, halkın derdiyle dertlenip, kederiyle hüzünlenmez ise, o başkanın başarılı olması mümkün değildir” diyerek, mevcut yönetimlerin, vatandaşı sadece seçim dönemlerinde hatırladıklarını söyledi.

MHP’li Nurullah Özkılıç, ilçe halkını belediye ile kaynaştıracaklarını ve buldukları her fırsatta ilçe halkıyla bir araya geleceklerini kaydederek, “Belediye olarak bizler inşallah ilçe halkımızın kederi bizim kederimiz, düğünü bizim düğünümüz olacak” dedi.

Bu bağlamda Yakutiye ilçesi için taziye konakları ve düğün salonları projesi hazırladıklarını anlatan Nurullah Özkılıç, “Allah’ın izniyle her semtimizde bir taziye konağı inşa edeceğiz. Kederli vatandaşlarımız kederli günlerinde bu konaklardan rahatlıkla istifade etme imkanı bulacak” diye konuştu.

YOKSUL AİLELER İÇİN ÜCRETSİZ DÜĞÜN SALONU

Yakutiye ilçesinde hayata geçirmeyi arzu ettikleri bir diğer projenin de, düğün salonları olacağını dile getiren Nurullah Özkılıç, “Bu projemizle Erzurum’da belediyeciliğin sosyal yüzünü de göstermiş olacağız. İhtiyaç sahibi ya da dar gelirli olan vatandaşlarımız bu düğün salonlarından ücretsiz istifade edebilecekler. Böylece yeni kurulacak her yuvada Yakutiye Belediyesi olarak bizim de katkımız olacak” dedi. Evlatlarına düğün yapmak isteyen ailelerin de, hem maddi, hem manevi yanlarında olacaklarını dile getiren Nurullah Özkılıç, insana yapılan yatırımın hiçbir zaman zayi olmayacağına vurgu yaptı.

mhp-yakutiye-belediye-baskan-adayi-nurullah-5782448_o30 Mart’tan sonra Yakutiye Belediyesi’nin bu tip sosyal yatırımlarla da ön plana çıkacağını dile getiren Özkılıç, “Artık batıdaki büyükşehirlerde belediyecilik anlamında hangi sosyal hizmet ve yatırım varsa, Yakutiye de bu tip hizmetlerden istifade edebilecek” dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

bahis siteleri