logo

MİLLETVEKİLİ ADAYI ILICALI’DAN PROJELER

 

ılıAk Parti Erzurum Milletvekili adayı Prof. Mustafa Ilıcalı, Erzurum’u şaha kaldıracak yatırım projeleri, için uzman bir ekiple çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü bildirildi. Erzurum’u modern bir kent hüviyetine kavuşturacak ve ulaşımı rahatlatacak ‘Tramvay projesi’ yanında kış turizmi ve Organik tarım ile ilgili projelerin de Erzurum’u marka şehir yapacak nitelikte olduğu kaydedildi.
Prof. Mustafa Ilıcalı’nın Başbakana da sunduğu projelerin birçoğunun Büyükşehir Belediyesi ve yatırımcı kamu kuruluşları tarafından hayata geçirileceği ifade edildi. Ilıcalı’nın proje ekibinde yer alan bir yetkili uzman, şunları söyledi:
“Erzurum’da işsizliği de önemli ölçüde aşağıya çekecek projeler arasında, Erzurum’un Uluslararası Çağrı Merkezi olma yolunda atılacak adımlar var. Bu gün Hindistan, bu yolla yılda bir milyar dolarlık bir gelire kavuşmuştur. Yine bir önceki dönem başlatılan Organik Tarımın tüm ilçelerimiz de yaygınlaştırılması yolunda yapılacak çalışmalar da önemlidir. Ayrıca, Kış Turizmi ve Termal turizmi entegre edecek yeni çalışmada gündemimizde. Bu arada Erzurum’un dünya şampiyonlar merkezi konumuna getirme yolunda da projelerimiz olacak. ”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

bahis siteleri