logo

07 Kasım 2016

Milletvekili Ilıcalı, üniversiteli gençlerle buluştu

imageAK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, onur konuğu olarak katıldığı sosyal medya fenomenlerinin söyleşi programında üniversiteli gençlerle bir araya geldi.
Metin Saygun, Reşat Hacıahmetoğlu, Ömer B. ve Veysel Zaloğlu gibi internetin sevilen yüzlerini üniversitelilerle buluşturan ERGİM Yönetim Kurulu Başkanı Kağan Alparslan Çakır, gençlerle olan samimiyeti ve espirileriyle tanınan AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı’yı onur konuğu olarak söyleşiye davet etti.
Atatürk Üniversitesi Nenehatun Kültür Merkezi’nde gerçekleşen sosyal medya fenomenlerinin söyleşisine Milletvekili Mustafa Ilıcalı’nın espirileri damgasını vurdu. Üniversite hocası olmasaydım televizyon programcısı olurdum diyen Ilıcalı, “Espirilerimden para kazanmayı düşündüğümde yaşım 20- 21 idi. O yıllarda da sadece TRT 1 vardı orada da bana ekmek çıkmazdı. ” sözleriyle gençlere latifelerde bulundu. Ayrıca Prof. Dr. Ilıcalı, gençlere sürpriz yaparak çekilişle belirlenen 5 öğrenciye tatil sözü verdi.
Program çıkışında gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ılıcalı, Üniversite öğrencileriyle selfie çektirip sohbet etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

bahis siteleri