logo

17 Ağustos 2017

Milli Eğitim Şube Müdürlerine veda yemeği

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, tayini çıkan Şube Müdürlerine bir veda yemeği düzenledi.

qgErzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan ve Bilecik Osmaneli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Mücahit Fayetorbay, Kocaeli Kartepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Sinan Taş, Manisa Demirci İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Mürsel Karagöz için veda yemeği düzenlendi.

 

Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü’nde düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız’ın yanı sıra Maarif Müfettişler Başkan Yardımcısı Mustafa Çelik, Müdür Yardımcıları İsmail Bağrıyanık, Samih Kır, Mehmet Yaşar Yıldırım, Halil Karapınar, İsmail Yeşilyurt, Turan Bağaçlı, Şube Müdürleri, Süleyman Ömeroğulları, Rakıp Taş, Tolga Temir ve Yılmaz Subaşı katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, yaptığı konuşmada, “Ülkemizin hedeflenen muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkması ve coğrafyamıza umut vaat eden bir ülke olabilmesi için yetişecek olan nesillerin mimarları bizleriz. Misyonumuzun hakkını vermek için gece-gündüz demeden halis bir niyetle ve sabrederek çalışmalarımızı sürdürmek, başarıyı yakalamak için de rahatımızdan feragat etmemiz gerekiyor. Bu camianın gerçekleştireceği başarılar ekip çalışması sonucunda elde edilen başarılardır. Bu ekipte emek sarf eden, kafa yoran, mücadele veren arkadaşlarıma teşekkür ediyor tayini çıkan arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx