logo

MİNİKLERİN KARNELERİ BAŞKAN BULUTLARDAN

 

minPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 2015-2016 eğitim-Öğretim yılı yarıyıl tatiline giren miniklere karnelerini dağıttı. Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Recep Tayyip ErdoğanKültür Merkezi Kreşin de eğitim gören kreş öğrencilerine karnelerini dağıtarak sevinçlerine ortak oldu.
İlçenin geleceği olan çocukların ve gençlerin eğitimlerine büyük önem verdiklerini belirten Başkan Bulutlar,“ Palandöken İlçesin de yaklaşık 38 bin öğrencimiz eğitim görüyor. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde okutmak için çaba gösteren anne ve babalarımıza teşekkür ediyorum. Yaşam mimarlarımız olan bin 800 öğretmenlerimize de ne kadar teşekkür etsek azdır. Onların yetiştirdiği öğrenciler sayesinde büyük hedefleri bulunan ülkemiz daha da kalkınacaktır” dedi.
ÖRNEK GENÇLER YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ
Erzurum tarihinden aldığı güçle ve genç nüfusuyla geleceğin dünya şehri yapmak istediklerinin de altını çizen Başkan Bulutlar, çocukların ve gençlerin donanımlı birer birey olarak yetişmelerinin önemine vurgu yaptı. Belediye Başkan Orhan Bulutlar, “Evlatlarımızı geleceğe hazırlarken iyi eğitmeliyiz. Bunun yanında Palandöken’de sosyal, kültürel ve sportif alanlarda Türkiye’ye örnek gençler yetiştirmek istiyoruz. Bu amaçla hayata geçirdiğimiz Recep Tayip Erdoğan Kültür Merkezi ve Spor Kompleksinin yanı sıra yeni birçok projemizi hayata geçirmenin gayreti içerisindeyiz. Geleceğimizin teminatları için yeni projelere de imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Öğrencilerle bol bol hatıra fotoğraf çektirip sohbet eden Başkan Bulutlar, miniklere karnelerinin yanı sıra çeşitli hediyeler de verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

bahis siteleri