logo

19 Ağustos 2014

MÜFTÜ SOLAKZADE MAHALLESİ, BULUTLAR’A TEŞEKKÜR ETTİ!

1 (5)
Palandöken Belediyesi tarafından Müftü Solakzade
Mahallesine yapılan hizmetlerinden dolayı Mahalle Muhtarı Mücahit Uçar, tarafından mahalle sakinleri adına afiş yaptırarak Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a teşekkür etti.
S.S.Doğu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Bölge Birliği Başkanı Hüseyin Akal ise , Başkan Bulutlar’a teşekkür ederek, Palandöken’in yeni bir vizyon kazandığını söyledi.

VATANDAŞ ÇALIŞMALAR’DAN MEMNUN
Palandöken Belediyesinin çalışmalarından memnun olduklarını belirten Akal “Belediye Başkanımız Sayın Orhan Bulutlar’dan Allah razı olsun yaptığı hizmetlerden dolayı ona çok teşekkür ediyoruz. Palandöken ilçemize gerçekten kalıcı hizmetler veriyor yapılan çalışmalardan çok memnunuz. Yeşil Alan Çalışmaları, Kültür Merkezi, Kapalı Spor Salonu, Hanımlar Çarşısı, Engelsiz Yaşam Merkezi, Kentsel Dönüşüm, Asfalt, kaldırım, karo, kilit taş,temizlik,okul bahçeleri, cami bahçeleri gibi bir çok kalıcı hizmetlerin sunulması önemli. Belediye Başkanımızda önemli hizmetlere imza atıyor biz başkanımızdan memunuz allah razı olsun” dedi.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR
öte yandan Müftü Solakzade Mahalle Muhtarının yaptırmış olduğu afişte “ Müftü Solakzade Camiimizin Bahçesini ve çevre düzenlemesini ile Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Palandöken Belediye Başkanımız Orhan Bulutlar’a Teşekkür ederiz”.
Afişi yazdırarak Müftü Solakzade Camisinin giriş kısmına astırdı. Astırdığı afişle ilgili kısa bir açıklama yapan Müftü Solakzade Mahallesi Muhtarı Mücahit Uçar,” Belediye Başkanımız Sayın Orhan Bulutlar’a mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı mahalle sakinleri adına teşekkür etmek için öncelikli olarak afiş yaptırdık. Ayrıca yine mahalle sakinleri adına Belediye Başkanımız Sayın Bulutları makamında ziyarette bulunarak teşekkür edeceğiz. Bizler mahalle sakinleri olarak geçmiş dönemlerde alamadığımız birçok hizmeti son yıllarda aldık. Mahallemiz gezilip görüle bilir. Yollarımız, kaldırımlarımız yenilendi. Temizlik noktasında hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. Sosyal sorumluluğunu yerine getiren bir belediyemiz var. Yapılan bu kadar çalışmaya yaptırdığımız afiş bile az gelir. Yapılmayanları nasıl eleştiriyorsak yapılanları da takdir etmek gerekir. İşte biz yapılanları takdir ettik. Başkanımız sayesinde hizmetlerinin devam edeceğinden de eminiz. Kendisine teşekkür ediyoruz.Allah yardımcısı olsun” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

bahis siteleri