logo

18 Ocak 2020

MUHABBETİN SEMBOLÜ SEMAVERİ, KURDELA KESEREK HİZMETE AÇTILAR…

 

 

Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD)  Erzurum Şubesinde bir araya  gelen STK yöneticileri, gazeteciler,   avukatlar ve  emekli askeri personel,  kentin sorularını ele alarak,  gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Dernek binasına muhabbetin bir sembolü olarak alınan, semaverin açılış kurdelesini Avukat  Sadrettin Haşıloğlu, TÜKODER Başkanı  Kentvizyon Haber Portalı  İmtiyaz Sahibi Gazeteci Gamze İspirli ve Hukuk Fakültesi  Öğrencileri Liva Akçakaya ve Filiz Şahin kestiler.

Vakıf İş Merkezindeki dernek binasında bir araya gelen Avukat Sadrettin Haşıloğlu, Emekli Albay, Ahmet Avcı, Horasan Eski Belediye Başkanı Dursun Şen,  Gazeteci, Kadir Sabuncuoğlu, Muhsin Çakır, TÜKODER Erzurum Şube Başkanı Gazeteci Gamze İspirli,  Tarihçi Yazar Abdurrahman Zeynel, Emekli Astsubay İrfan Canbaş, Taburi Mazhar Gönülay, Emekli Eczacı Baki Koşapınar, Hukuk Fakültesi  Öğrencileri Liva Akçakaya ve Filiz Şahin,  Harita Mühendisi  Sercan Emeç, Kurye Sahibi Emrah Sincar kentle ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Emekli Albay Kürşat Hakan Tuluk, derneklerinde önemli konukları ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, dernek binasına alınan semaverin kente hizmet eden herkese açık olduğunu ifade etti.

Avukat Sadrettin Haşıloğlu ise muhabbetin sembolü olarak alınan semaverin  kurdelayla  açılmasının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, kentin önemli kesimlerinin bir araya gelerek, farklı değerlendirmelerde bulunmasının önemli olduğunu ifade etti.

Haşıloğlu, TESUD yöneticilerine ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?

bahis siteleri Betboo giriş