logo

28 Mart 2014

MÜSİAD Erzurum Şube Başkanı Bekmez Görevini Bıraktı

MÜSIAD Erzurum Şube Başkanı Dr. Hüseyin Bekmez, yerel seçimlerde Aziziye ilçe belediye meclis üyesi adayı olduğu gerekçesiyle 14 aydır yürüttüğü görevinden ayrıldı.

 

MÜSIAD Şube Başkanı Bekmez, dernek binasında yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantı ile istifasını açıkladı. Ak Parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Sekmen tarafından Aziziye Belediyesi Meclis Üyeliği’ne aday gösterildiğini belirten Bekmez, prensip olarak şube başkanlığı görevinden istifa ettiğini söyledi. 14 ay önce göreve seçildiğinde Erzurum’un sosyoekonomik kalkınabilmesi için üç dönüşüm hedef belirlediklerine işaret eden Hüseyin Bekmez, “Göreve başladığımızda Erzurum’un kalkınabilmesi için, şehrin teknik altyapısı, ticari altyapı ve beşeri altyapının dönüşümü olmak üzere üç hedef önümüze koymuştuk. Bu hedeflerde kısmı başarılar elde ettik. Yeni dönemde aktif siyasete atılacağım için bulunduğum görevi etik olarak bırakıyorum.” dedi.

 

Dr.Bekmez, yönetim kurulunun önümüzdeki günler içerisinde kendi içerisinde yeni bir başkan seçeceğini ve bunun da kamuoyuna açıklanacağını sözlerine ekledi.musiad-erzurum-sube-baskani-dr-huseyin-bekmez-IHA-20131031AW000432-2-t

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

bahis siteleri