logo

MÜSİAD ÜYELERİ ERZURUM’DA GALA YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ

 

muMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Konaklı’da kayak yaptıktan sonra akşam düzenlenen gala yemeğine katıldı.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin Genel Merkezinin 60 Yönetim Kurulu üyesi Konaklı’da kayak yaptı. MÜSİAD ekibi daha sonra gala yemeğinde biraraya geldi. Programa Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan vekili Eyüp Tavlaşoğlu, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, PalandökenBelediye Başkanı Orhan Bulutlar, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan, MÜSİAD Erzurum Şube Başkanı Taner Bayır ve MÜSİAD üyeleri katıldı.
Açılış konuşması yapan MÜSİAD Erzurum Şube Başkanı Taner Bayır, buradaki amacın Erzurum’un Kış Turizmini Türkiye ve 64 ülkedeki MÜSİAD camiasına tanıtmak olduğunu belirterek yaklaşık 60 kişilik MÜSİAD üyesini aileleri ile birlikte Erzurum’da ağırlamaktan onur duyduklarını söyledi.
Genel Başkan Nail Olpak’ta, Erzurum’da bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

bahis siteleri