logo

28 Eylül 2018

Narman’ın yöresel ürünleri markalaşıyor

DSC_0356

Narman Belediyesi tarafından yaklaşık 9 ay önce kurulan Süt Ürünleri Limited Şirketi,markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

arman Belediyesi tarafından yaklaşık 9 ay önce kurulan Süt Ürünleri Limited Şirketi,markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Narman’a özgü yöresel ürünlerin halk tarafından üretilip satışa sunulduğu Narman Belediyesi Süt Ürünleri Limited Şirketi, kısa zamanda sesini tüm Ülke’ye duyurdu.

Turizm açısından önemli bir yere sahip olan Peri Bacaları’nı görmek için İlçe’ye gelen yerli ve yabancı Turistlere,üretilen organik ürünlerin tanıtımı yapılıyor.

DSC_0358

Organik Ürünler arasında Ülke’de yok satan Narman klasik peyniri,köy yumurtası,kuşburnu,tereyağı ve bal gibi bir çok ürün bulunuyor.

Merkezi Narman İlçe Merkezinde bulunan şirketin İlçe halkına sunduğu avantajlar bitmek bilmiyor.

İlçe’de Belediye tarafından 43 mahalle’ye %6 hibe ve Bin lira avans ile soğutma tankı dağıtılarak vatandaşların talepleri karşılanıyor.Ayrıca şirket,süt soğutma tanklarının Doğu Anadolu Bölge bayiliğini yapıyor.

Şirket Müdürü Selçuk Doğan ise Narman’da üretilen doğal ürünlere yoğun talep olduğunu belirterek,doğal yolla üretilen ürünlerin hepsini potansiyel olarak açığa çıkartıp tanıttıklarını kaydetti.

Doğan,”Erzurum’da her İlçe’nin kendisine özgü değerleri vardır.Narman İlçemizde de Süt ve süt ürünlerimizle marka olma yolunda ilerlemekteyiz.Şirket olarak çiftçilerden ürünleri alıp tüketiciye pazarlıyoruz.Vatandaşlarımızdan doğal ve yöresel ürünlere talep giderek artmaktadır.Ayrıca dış güçlerin ekonomi ambargosuna karşı,milli duruşumuzu gösterererek üretilen ürünlerimizi vatandaşlarımıza uygun veriyoruz.Ürünlerimizde şuanda herhangi bir fiyat artışı söz konusu değildir.Biz ürünlerimizi hem tanıtıyoruz hemde yerine ulaştırıyoruz.Bu anlamda Başta Belediye Başkanımız Yücel Ahmet İşleyen’e ve tüm emeği geçenlere Teşekkür ediyoruz”diye konuştu.

DSC_0372

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

bahis siteleri