logo

31 Ocak 2020

OKUL DESTEK PROJESİ KAPSAMINDA BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler (AÇSH)  Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Okul Destek Projesi kapsamında Erzurum’da   okul başarısı yüksek olan ve  takdirname alan  12 öğrenciye tablet ve telefon hediye edildi.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde düzenlenen tablet dağıtım törenine AÇSH il Müdürü Cemil İlbaş, AÇSH İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci, Yakutiye Sosyal Hizmet merkezi Müdürü Yusuf Yiğit, Palandöken Sosyal Hizmet Müdürü Cevat Çimen, Aziziye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Muhsin Aslan, başarılı öğrenciler ve aileleri katıldı.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cemil İlbaş,   Sosyal Ekonomik Destek  hizmetinin etkinliğinin artırılması, ailelerde çocuk adına bir farkındalık oluşturulması, çocuklara okul dışı zamanlarını kaliteli, verimli kullanabilecekleri ortam ve imkanların sunulması amacıyla hayata geçirilen Okul Destek Projesi kapsamında, çocuklar için akademik, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenlendiğini ifade etti.

Çocukların okul başarısını önemsediklerini belirten İlbaş, ‘’Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından hayata geçen Okul Destek Projesi  kapsamında önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız  Sayın Zehra  Zümrüt Selçuk’un himayelerindeki proje kapsamında başarılı çalışmalara imza atılıyor. Çocuklarımızın okul başarısını çok önemsiyoruz.   Bugün çocuklarımıza yaptığımız tablet dağıtımıyla onları ödüllendirmenin heyecanını yaşadık. Projemize emeği geçenlere teşekkür ediyor, çocuklarımıza başarılı bir eğitim hayatı diliyoruz’ ’dedi.

AÇSH İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci ise  tablet ve telefonunun doğru kullanımının önemine değinerek,  çocukların teknoloji cihazları derslerine katkı sağlayacak araştırmalarda kullanmasının gerekliliğine değindi.

Konuşmaların ardından AÇSH İl Müdürü Cemil İlbaş ve kurum yöneticilerince başarılı çocuklara tablet dağıtımı yapıldı.

Öğrenci velileri ve öğrenciler ise tablet dağıtımından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek,  AÇSH Bakanlığı ve AÇSH İl Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ettiler.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?

bahis siteleri Betboo giriş