logo

15 Nisan 2015

OLTU’DA TRAFİK HAFTASI HAZIRLIKLARI

OLTU

Oltu Bölge Trafik İstasyon Amirliği, 2-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Trafik Haftası etkinliklerine afiş asarak başladı. Trafik ekipleri Oltu’da okul girişlerine iş yerlerini afişlerle donattılar.
Çok sayıda faaliyetin gerçekleştirileceği etkinlikler kapsamında Trafik ekipleri işyerleri ve okullara afişler asıp, broşürler dağıtarak konuya dikkat çektiler.
Trafik konusunda farkındalık oluşturmak ve dikkatleri çekmek için çaba sarf eden Oltu Bölge Trafik personeli Trafik Haftası kutlamalarının renkli bir şekilde geçmesi ve trafiğin önemini toplumun her kesimine aktarmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında, vatandaşların trafik konusundaki duyarlılığını ve bilincini arttırmak için ilçenin çeşitli yerlerine emniyet kemeri ve Trafik Haftasını anlatan afişler asarak vatandaşları uyarıyor.
ASILAN AFİŞLER VATANDAŞLARIN DİKKATİNİ ÇEKİYOR
Oltu Bölge Trafik İstasyon Amirliği’ndeki trafik polisleri de ilçe merkezinde bulunan ilköğretim okullarını ve liseleri de tek tek gezerek trafik kurallarıyla ilgili uyarı broşürleri dağıttı. Broşür dağıtımının yanı sıra okullara trafik kurallarını hatırlatan afişler de asıldı. Okullarda Trafik Haftası ile ilgili ilköğretim öğrencileri arasında resim, lise öğrencileri arasında kompozisyon yarışması da düzenleyen Bölge trafik dereceye giren öğrencilerin sürpriz hediyelerini de Trafik Haftasında verilecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?

bahis siteleri