logo

ORHAN DELİGÖZ: “KOALİSYONLAR BU ÜLKEYİ YÖNETEMEZ”

 

 

ORAk Parti Erzurum Milletvekili adayı Orhan Deligöz, seçim çalışmalarını Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile Yakutiye ilçesinde sürdürdü.
Erzurum Yakutiye İlçesi Lalapaşa Mahallesi Mumcu Caddesinde esnaf ziyaretleri yapan AK Parti Milletvekili adayı Orhan Deligöz ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, semt esnafı ile kahvaltıda bir araya gelerek sohbet etti, istek ve temennileri dinledi.
Mumcu Caddesi esnafı tarafından ilgiyle karşılanan Orhan Deligöz, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye açısından büyük önem taşıdığını dile getirdi. Söz konusu seçimlerin ülke açısından hayati öneme sahip olduğunu belirten Orhan Deligöz, 1 Kasım seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Halkın yapacağı tercihle ülkeyi yönetecek siyasi iktidarın belirleneceğini hatırlatan Deligöz, “Kasım Milletvekilliği Erken Genel Seçimleri ülkemiz için büyük önem taşımaktadır. Çünkü yaklaşık üç ay önce yapılan 7 Haziran seçim sonuçlarında birinci parti olarak ipi göğüsleyen AK Parti’nin büyük uğraşları ile hiç pir parti koalisyon kurmak istemedi. Yine aynı manzaranın tekrarlanmaması için 1 Kasım’da yapılacak seçimlerde 13 yıllık bir istikrarın devamı için yeniden AK Parti’nin tek başına iktidar olması kaçınılmazdır” dedi
AK KADROLARLA YENİDEN
Türk siyasi tarihinde koalisyon hükümetlerinin ülke yönetiminde başarısız oldukları gerçeğini hiç bir zaman unutulmaması gerektiğini hatırlatan Orhan Deligöz, “Üçlü, ikili koalisyon hükümetler dönemini hepimiz hatırlıyoruz. Güzelim ülke insanımızın o karanlık günlerde ne acılar ve aile facialarının yaşandığını dün gibi hatırlıyoruz. Dönemin koalisyon başbakanı ile cumhurbaşkanı arasındaki kavga ve anlaşmazlığının faturasını halkımız yoklukla ve yoksullukla ödemek zorunda kaldı. Ama bugün 30-40 yıl içinde yapılması gereken hizmet ve kalkınmayı Ak Parti tek başına 13 yıl içinde başardığını da görüyoruz. O bakımdan bütün güzellikleri hak eden milletimize hak ettiği huzuru, güveni, ve refah yaşamı sunmak ancak Ak Parti kadrolarının işidir. Halkın teveccühü ile AK Parti yeniden tek başına iktidar olması kaçınılmazdır” diye konuştu.
ERZURUM HİZMETE DOYACAK
Öte yandan Milletvekili Adayı Orhan Deligöz’e eşlik eden Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ak belediyelerin başarısıyla halkın hak ettiği hizmetlere devam edildiğini belirterek, göreve geldiği gün itibari ile Erzurum’un çehresini değiştirdiklerini söyledi. Geçen kısa zaman içinde yaptıkları yatırım ve belediyecilik hizmetleri ile Erzurum’u yaşanılabilir bir kent haline getirmeye gayret ettiklerini yenileyen Mehmet Sekmen, Erzurum’un kültürel, ekonomik, ve sosyal hayatının kalitesini artırmak için hazırladıkları bir çok projenin bulunduğunu ve hayata geçirmek için ekibiyle birlikte gece gündüz çalışacaklarını kaydetti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

bahis siteleri