logo

ORHAN DELİGÖZ: “TÜRKİYE ARTIK LİDER ÜLKE”

ORHAN

Ak Parti Erzurum Milletvekili adayı Orhan Deligöz, seçim çalışmalarına Yakutiye ilçesi sanayi sitesi esnaf ziyaretiyle devam etti.
Yakutiye İlçesi Sanayi sitesine ziyaret gezisi yapan Orhan Deligöz, Sanayi esnafı tarafından ilgiyle karşılandı. Devletin hizmetlerinden memnun olduğunu ifade eden vatandaşlar Deligöz’ü tebessümle karşıladı. Tokalaştığı her vatandaşın sorunlarına kulak veren Orhan Deligöz, Milli birlik ve beraberliğin bozulmaması için çok çalışacağını ifade etti.
Hiç bir gücün Türkiye’deki huzur ve istikrarı bozamayacağını belirten Orhan Deligöz, “13 yıllık istikrarın bozulmasını isteyenler bunu başaramayacak. Çünkü halkımız gerçekleri görüyor. AK Parti iktidarı sağlık, ekonomi, sanayi, ulaşım, savunma sanayii gibi bir çok alandaki yaptığı hizmetlerle ülkemizi huzur, güven ve rahata kavuşturduğuna Türk halkı şahitlik etti. Biz biliyoruz ki, halkımız bu güven ve huzurun devamını sağlayacak. Ak kadroların gösterdiği bu başarı ile Türkiye artık bulunduğu çoğrafya da lider ülke konuma geldi. Artık Türkiye’den izinsiz hiçbir devlet bu coğrafyada söz sahibi olamayacak” diye konuştu.
Gezdiği her işyerinde esnafın ilgisiyle karşılaşan Orhan Deligöz, esnafı tek tek dinledi, soru ve önerilerini not alarak çözümü için her türlü çabayı göstereceğini söyledi.A

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

bahis siteleri