logo

27 Mart 2014

Orhan, pazar esnafını ziyaret etti

orhan Mustafa ÇOMAKLI’nın haberi

Yerel Seçimlere sayılı günlere Ak Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, çalışmalarını sürdürüyor. Orhan, İlçedeki Pazar esnafını ziyaret etti. Hem esnafın sorunlarını dinledi, hem de alışveriş-yapan ilçe sakini vatandaşlarla sohbet etti.

Orhan’a Erzurum Milletvekili Fazilet Dağcı Çığlık, Ak Parti Aziziye Teşkilatı ve çok sayıda partili eşlik etti.

Ilıca ve Dadaşkent bölgesinde Modern Semt Pazarlarının yapılacağı belirten Orhan, ”Bu sayede Aziziye halkının, gerekse pazar esnafının daha sağlık ve huzurlu bir ortamda alışveriş yapabilmelerinin temin edildiğini ifade etti. Orhan şöyle devam etti:” Pazar yerlerinin durumu değiştireceğiz. Alışverişe gelmiş ve Pazar yerinde gezen vatandaş sağlıklı bir yerde gezip hiçbir sorun yaşamadan alışverişini yapma imkânına kavuşacaktır. Pazar, kurulan günlerin haricinde Pazar Yeri farklı amaçlar içinde kullanılabilecektir. Bu sayede Semt Pazarlarımız çok fonksiyonel bir özelliğe sahip olacaktır.”dedi

Seçim çalışmalarına destek olmak için Aziziye’de bulunan Erzurum Milletvekili Fazilet Dağcı Çığlık, istikrarın devam edebilmesi için, her zaman olduğu gibi Partilerine teveccühün devam etmesi gerektiğini beliritti.  Çığlık,Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan’ın Aziziye için bir şans olduğunu ve Aziziye çağ atlatacak deneyim ve tecrübeye fazlasıyla sahip olduğunu kaydetti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

bahis siteleri