logo

13 Mart 2014

Orhan, Projelerini anlattı

AKP AZİZİYE

AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Aziziye’yi ayağa kaldıracak projelerini anlattı.Türkiye’nin en genç Belediye Başkan Adaylarından biri olan Orhan, düzenlediği toplantıda projelerini tek tek anlattı. Toplantıya ilçe halkının ve partililerin ilgisi büyüktü.

Toplantıya AK Parti Erzurum İl Başkanı Murat Kılıç, Ak Parti Erzurum Milletvekilleri; Prof. Dr. Recep Akdağ, Fazilet Dağcı Çığlık, Ak Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen ve çok sayıda partili katıldı. Hizmet içi Eğitim Enstitüsünde gerçekleşen toplantıda Başkan Adayı Orhan, önce konuşmasını yaptı sonra ilçeye nefes aldıracak projelerini slaytlar eşliğinde anlattı. Aziziye halkının huzuru içi atılan her adımın çok değerli olduğunu belirten Orhan, şöyle devam etti:” Sevgili Hemşerilerim; bizim yolculuğumuz Aziziye’ye hizmet yolculuğudur. Bizim Davamız Memleketimize hizmet davasıdır. Aziziye kimliği altında toplanan bütün hemşerilerimin de bu hizmet davası etrafında birleşeceğinden zerre kadar şüphem bulunmamaktadır. Aziziye’nin geleceğini inşa etmek için hazırladığımız bu projeleri halkımızla ve Büyükşehir Belediyemizle el ele vererek gerçekleştireceğiz.”

Başkan Adayı Orhan, seçimi kazanması halinde ; Aziziye Kent Meydanı, Termal Aqua Park, Modern Semt Pazarı, Semt Garajı, Kültür Merkezi, Gençlik ve Çocuk Merkezi gibi 26 önemli projeyi hayata geçirecek.

Toplantıda konuşan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen şunları kaydetti:”Günümüzde artık devletlerle devletler yarışmıyor. Günümüzde şehirler şehirlerle yarışıyor. Bizde şehrimizi başta belediyecilik hizmetleri, arkasından sosyal, kültürel, sportif, sanatsal, hizmetsel hizmetler ve şehri cazibe merkezi haline getiren yatırım hizmetleriyle bir bütün içerisinde değerlendirerek halkımızı beklediği, umduğu ve özlediği hizmetlere kavuşturacağız.”Eski Sağlık Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurumlularla kendisinin arasında bir muhabbet olduğunu ve Erzurumluların kendisine duyduğu muhabbeti kendisinin de Erzurum halkına duyduğunu belirtti. Akdağ, Başkan Adayı Cevdet Orhan’ı Ankara’dan çok iyi tanıdığını, nasıl çalıştığını iyi bildiğini ve Aziziye ayağa kaldıracak çalışmaları fazlasıyla yapabileceğini belirtti.

Konuşmasına kurtuluş mücadelesine değinerek başlayan Ak Parti Erzurum İl Başkanı Murat Kılıç, Türkiye’nin siyasi ve ekonomik yönden bağımsızlık mücadelesinin halen daha devam ettiğini belirterek şunları kaydetti:” Bugün 12 Mart, Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıl dönümü. Topraklarımızı düşmanlardan 96 yıl önce kurtardık, Fakat Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesi halen devam ediyor.

Genç yaşına rağmen siyasetin merkezi Ankara’da önemli görevlerin üstesinden gelen Aziziye Belediye Başkan Adayımıza çıktığı bu hizmet yolunda başarılar diliyor, tebrik ediyorum.” dedi.

 

Tanıtım toplantısı birlikte çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

bahis siteleri