logo

09 Mart 2020

ÖZBÜRO İŞ SENDİKASINDAN ANLAMLI ZİYARET

 

Hak İş’e bağlı Öz Büro İş Sendikası Erzurum İl Başkanı Yılmaz Diler, işyeri temsilcileri ve sendika yöneticileriyle birlikte, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla,  Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şubesi ziyaret etti.
Hak İş’e bağlı Öz Büro İş Sendikası  Erzurum İl Başkanı Yılmaz Diler ise şehit ailelerinin sadece belirli günlerde değil hergün hatırlanması gerektiğini belirterek,  şehit anneleri ve eşlerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Diler şunları söyledi:

‘’ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla  şehit  yakınlarımıza hizmet veren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etme fırsatı bulduk, onlar bizlere şehitlerimizin emaneti. Bu vatan için canını hiçe sayan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. İblib’te görev yapan Mehmetçiklerimize rejim güçlerinin gerçekleştirdiği hain saldırısı sonucu şehit düşen kahraman askerlerimizin acısının yüreğimizi yaktığı bugünlerde milletçe büyük bir yas içerisindeyiz. Ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde devletimiz, milletimiz ve vatanımız için şehit olan tüm kahraman askerlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Bahar Kalkanı Harekatı’nın başarıyla sonuçlanmasını, harekata katılan Mehmetçiklerimizin en ufak bir zarar görmeden ülkemize dönmelerini temenni ediyoruz. Yüce Allah, şanlı ordumuzu muzaffer kılsın, kahraman Mehmetçiğimize güç versin, her türlü kaza ve beladan korusun. Büyük Türk Ulusuna ve kahraman askerlerimize karşı bu aşağılık eylemlerden beslenenlere, bunlardan medet umanlara lanet okuyoruz’’

Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı Recep Akgül ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Diler ve ekibine teşekkür etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

Betboo giriş