logo

Özel madalyalar sahiplerini buldu

 

tryErzurum’da düzenlenen Türkiye Özel sporcular Kayak şampiyonası madalya törenine katılan Vali Seyfettin Azizoğlu sporcuların uluslararası müsabakalarda daha önce göstermiş olduğu başarıların devam edeceğini ifade ederek, “İnşallah çocuklarımız Avrupa ve dünya şampiyonalarında ülkemize yeni madalyalar kazandırmaya devam edecekler” diye konuştu.
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından yapılan Kayak Şampiyonası sona erdi. Şampiyona sonunda yarışmada başarı elde eden sporculara madalyaları verildi.
Erzurum’da ikincisi düzenlenen ve 22 spor kulübünün 50 sporcu ile katıldığı Türkiye Kayak Şampiyonası yapılan madalya töreni ile son buldu. Törene Vali Seyfettin Azizoğlu’nun yanı sıra 9. Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çelik, Erzurum Gençlik Spor Şube Müdürü Güngör Şenses ve Özel Sporcular Federasyonu Disiplin Kurulu Üyesi Abubekir Özcan katıldı. Vali Azizoğlu, madalya töreninde ülkenin her karesinden gelen özel sporcuları Erzurum’da ağılamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Şampiyonada yarışan sporcuların birçoğunun daha önce Avrupa ve Dünya Şampiyonlarında dereceye giren sporcular olduklarını hatırlatan Vali Seyfettin Azizoğlu şöyle konuştu: “Şampiyona için Erzurum’a gelen tüm sporcularımıza ve hocalarına teşekkür ediyorum. Güzel anılarla güzel yarışma geçirdiler. Hepsi birbirinden güzel gösterilerde bulundular. İnşallah bu çocuklarımızı yakın zamanda Avrupa ve dünya şampiyonalarında görmeye devam edeceğiz. Sporcularımızın ailelerini de gerçekten kutladığımı ifade etmek istiyorum. Çocuklarına bu şekilde spor yaptırmaları ve onlara zamanlarını ayırmaları gerçekten büyük bir özveri gerektiriyor. Çocuklarımız da bu manada kendilerinden beklenen işi en iyi şekilde yerine getirdiler. Yüzünün akıyla bir yarışma sergilediler hepsini tebrik ediyorum”
Tören, yarışmada dereceye giren sporculara madalyalarının verilmesi ile son buldu

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356b4a359d95a00 • 2019-11-14 05:50:03 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.