logo

Özkılıç: “Âşıklar milli kimliğimizin yaşayan efsaneleridir”

 

ozkErzurum Âşıklar ve Şairler Derneği Başkanı Nurullah Özkılıç, “Âşıklar milli kimliğimizin yaşayan efsaneleridir” dedi.
Erzurum Âşıklar ve Şairler Derneği, kentte âşıklık geleneği yaşatmak için önemli projeleri hayata geçirecek. Erzurum Lisesi’nde düzenlenen etkinlikle milli kültürün en önemli parçası âşıklık geleneğini tüm yönleriyle anlattıklarını ifade eden Erzurum Âşıklar ve Şairler Derneği Başkanı Özkılıç, “Başkomutanımızın başlattığı milli seferberlik ruhuyla halk ozanları ve şairler olarak Erzurum Lisesi’nde düzenlenen programla milli irade ve milli gücün bayraktar şehri Erzurum’da coşkulu bir gün yaşadık. İlimizde halk ozanlarıyla ilgili yoğun programlar yapacağız. Milli vatan davamızın temsilcileri, halk edebiyatçıları ve kültür elçileri olan halk ozanlarımız kültürümüzün, geleneğimizin en önemli mensuplarıdır. Bizler bu mensubiyet bilinciyle büyüklerimizin çizdiği Dadaş ufkuyla Şehri Mübarek’in kültürünü, örf, adet ve geleneğini gelecek nesillere aktaracağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5357bb71089259be • 2019-11-14 08:49:27 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.