logo

Özlü Yem ve Un Standı Fuar’ın gözdesi oldu

DSC_0082

Teknoloji ve bilimsel yeniliklerin ışığı altında kaliteli yem ve un üreterek, bölge ve yöre hayvancılığına katkı sağlayan Özlü Yem ve Un, Tarım fuarındaki standı ile misafirlerini ağırlayarak ürünleri hakkında geniş bilgiler veriyor.

 Erzurum’da Tarım ve Hayvancılık Fuarı büyük ilgi görmeye devam ediyor.

 Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarları’nda Tarımsal Mekanizasyon ve İlgili Teknolojiler, Traktör ve Tarımsal Mekanizasyon Yan Sanayi, Su ve Sulama Teknolojileri, Gübreler, Tohum, Organik Tarım Ekipmanları, Hayvansal Üretim Teknolojileri, Süt Endüstrisi, Hayvan Sağlığı ve Veterinerlik Hizmetleri ve  ilgili ürünler tek çatı altında sergileniyor.

DSC_0079

Teknoloji ve bilimsel yeniliklerin ışığı altında kaliteli yem ve un üreterek, bölge ve yöre hayvancılığına katkı sağlayan Özlü Yem ve Un, Tarım fuarındaki standı ile misafirlerini ağırlayarak ürünleri hakkında geniş bilgiler veriyor.

Birlik Un ve Gıda A.Ş  Yetkilisi Mehmet Sait Ulutaş ve Personeli Fuar’a Erzurum’dan ve çevre İllerden gelen ziyaretçilere yoğun ilgi göstererek adeta baş tacı ediyor.

Muharrem Ayı dolayısıyla Fuar’a gelen ziyaretçilere Aşure dağıtımı yapan firma yetkilileri ayrıca Kadın ziyaretçilere de Un hediye ediyor.

DSC_0102

Konuyla ilgili açıklama yapan Birlik Un ve Gıda A.Ş Yetkilisi Mehmet Sait Ulutaş,Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na gösterilen yoğun ilginin memnuniyet verici olduğunu belirterek,yaşanan bu hareketliliğin tarım’ın daha da yükselmesi için çok önemli olduğunu kaydetti.

Fuar’da ”Aşure günü” dolayısıyla gelen ziyaretçilere Aşure ikramında bulunduklarına da değinen Ulutaş,”Muharrem ayı bolluk ve bereket ayı.Bu birliğin ve beraberliğin sürdürülebilmesi ve  geleneği yaşatmak adına standımıza gelen vatandaşlara aşure dağıtımı yaptık.Muharrem Ayı dolayısıyla çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz toplumsal barışın ve kardeşliğin daha sağlam temellere oturmasını dilerim” dedi.

Birlik A.Ş.olarak Yem ve Un Standı’na gelen misafirleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını kaydeden Ulutaş,”Standımıza ilgi oldukça fazla bu sevindirici bir gelişme.Hem gelen ziyaretçilerimize ürünlerimiz hakkında bilgi veriyoruz hemde Kadın ziyaretçilerimize şiddetle tavsiye edeceğimiz ürün olan Un hediye ediyoruz.Çok şükür ki üretebiliyor ve halkımıza sunuyoruz.Milletimize,şehrimize hizmet etmek her zaman boynumuzun borcudur.”

DSC_0088

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

bahis siteleri