logo

24 Aralık 2014

ÖZTÜRK; YOLSUZLUK İLE MÜCADELE EDİYORUZ

Ziyaret (1)

Millyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk ve Genel Başkan Yardımcısı  Edip Semih Yalçın Yol-İş Sendikası Erzurum 2 nolu şube Başkanı Kıyas Daşkaya’yı ziyaret etti.

Millyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve MDK üyesi Yücel Bulut Yol-İş Sendikası Erzurum 2 nolu şube Başkanı Kıyas Daşkaya’yı makamında ziyaret ettiler.

Millyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk,  17-25 Aralık tarihlerini “Yolsuzlukla Mücadele Haftası” ilan ettiklerini MHP bu haftayı konferanslarla geçireceklerini söyledi.

Öztürk,” Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından 17-25 Aralık Haftası, ‘Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası’ olarak ilan edilmiştir. Türkiye çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Gelinen noktada 9 ilde Yolsuzlukla Mücadele Haftası nedeniyle konferanslar vereceğiz. Biz de 17-25 Aralık tarihleri arasını bir yolsuzluk ve rüşvetle mücadele haftası olarak değerlendirdik ve rüşvete ve yolsuzluğa ‘hayır’ dedik. Hafta münasebetiyle kamu kurum ve kuruluşları tarafından rüşvet ve yolsuzluğu konu edinen seminer, konferans ve etkinlikler düzenlenerek, halkın rüşvet ve yolsuzluk konusunda bilinçlendirilmesi öngörülüyor. Rüşvet ve yolsuzluk içerikli kamu spotlarının yayınlanmasına öncülük edecek. Bu vesile ile AKP’nin hasır altı ettiği, unutturmaya ve gizlemeye çalıştığı, hırsızlık ve yolsuzlukların hatırda tutulması ve unutturulmaması sağlanacaktır. Herkes unutsa bile, hiç kimse hatırlamasa bile, biz bu konuların üzerine gidecek, bu konuları unutturmayacak, yetimin mazlumun ahını yerde bırakmayacağız, Allah’ın izniyle.” dedi

Yol-İş Sendikası Erzurum 2 Nolu Şubesi Başkanı Kıyas Daşkaya’ya ise  Millyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk ve Genel Başkan Yardımcısı  Edip Semih Yalçın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5355d3c6ef615a06 • 2019-11-14 03:16:32 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.