logo

Palandöken Belediyesi eski binasının yıkımını yaptı

Palandöken Belediyesi’nin yeni yapılan hizmet binasına taşınmasının ardından yaklaşık 20 yıldır kullanılan eski hizmet binasının yıkımına da başlandı.

A 1

Binanın iç kısmında kapı ve pencerelerin sökülmesinin ardından binanın yıkılması için harekete geçen iş makineleri söküme start verdi.

 

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, yıkım çalışmalarından hemen önce yaptığı açıklamasında, “Palandöken ilçemize en az 50 yıl boyunca hizmet edecek yeni hizmet binamızı inşa ettik. Bölgedeki belki de en güzel hizmet binası şu anda Palandöken ilçemize ait. Eski belediye binamıza yaptırdığımız kontrollerde kullanılması uygun olmadığı ortaya çıkmıştı. Yeni hizmet binasına ihtiyaç vardı, bizler de bu ihtiyacı karşılamak için yeni hizmet binasını çok kısa sürede yaparak halkımızın hizmetine sunduk. Bu eski ve köhnemiş binanın yıkımına da başladık. Bu alana Palandöken Kaymakamlığı yapılacak. Belediye olarak meclisimizden aldığımız kararla ilçemiz sınırları dışında faaliyet gösteren Kaymakamlığımıza hizmet binası yapılması için arsayı bedelsiz olarak tahsis ettik. Hem ilçemize hem de belediyemize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx