logo

09 Eylül 2014

PALANDÖKEN BELEDİYESİ’NDEN 2. BALIK-EKMEK ŞENLİĞİ

BALIK ŞENLİĞİ

Palandöken Belediyesi, Geleneksel hale getirdiği Balık- Ekmek şenliğini bu yıl 2.sini gercekleştirecek.

10 Eylül Çarşamba günü saat 13:00’de Yenişehir AVM önü, Yıldızkent Selimiye Cami önü, Yenişehir büyük TEMA önü olmak üzere Palandöken İlçesini üç farklı noktasın da yapılacak olan Balık-Ekmek Şenliğine tüm Erzurumlular davet edildi.

Yaklaşık 4 bin kişiye deniz balığı ile alabalık mangalar da ve kızartılarak dağıtılacağı şenlikte ekmek, su gibi malzemeler vatandaşa ücretsiz ikram edilecek.

Balık –Ekmek Şenliği ile ilgili açıklama yapan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,“ Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz Balık-Ekmek Şenliği ile ilgili bütün hazırlıklarımızı şu anda yapmış vaziyetteyiz. Ben inanıyorum ki bu şenliğimizi daha geniş bir platform da şehrimizin tüm mahalleleri katılarak destek verecek. Büyük bir katılım olacağına inanıyorum. Sosyal belediyecilik anlayışı ile halkımızı bu tür etkinliklerle buluşturarak birlik ve beraberliğin tesisini sağlıyoruz. Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi ve Ege İhracatçılar Birliği işbirliğiyle kendi ellerimizle servis yaparak Ülkemizin zirvesi olan Erzurumda halkımıza balık yedirmek istiyoruz. Bu vesile ile tüm Erzurum halkını yapacağımız 2.Balık-Ekmek Şenliği’ne davet ediyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

bahis siteleri