logo

08 Ağustos 2016

PALANDÖKEN BELEDİYESİ’NDEN HUMMALI ÇALIŞMA

 

plPalandöken Belediyesi, ilkbahar aylarından itibaren başlattığı iş sezonu kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Palandöken Belediyesi’nin 2016 yılı iş sezonu programı öncesinde tüm mahallelerde yaptığı fizibilite çalışmaları neticesinde tespit ettikleri eksikleri tamamlamak adına ilkbahar aylarından itibaren yapmayı planladığı çalışmaları bir bir hayata geçiriliyor. Birçok mahallede eş zamanlı çalışma başlatan Palandöken Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçede sürdürdükleri yol yapım, yollar açma, kilit taş çalışmaları, park yapımları, peyzaj çalışmaları aralıksız sürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü, önceden köy olan ve Büyükşehir Yasası’yla mahalle statüsüne kavuşarak belediyeye bağlanan mahallelerde yeni yol açma, stabilize ve kilit taş çalışmaları sürerken; Adnan Menderes ve Yunus Emre mahallelerinde de karo, bordür yapımı ve asfalt dökümü sürüyor. Asfalt dökümünün yapıldığı yollarda önce tüm altyapı çalışmalarını bitiren belediye ekipleri, sonrasında asfalt dökerek mahallelinin toz ve çamurdan kalıcı bir şekilde kurtulmasını sağlıyor.
2016 yılı çalışma programımız aksamadan devam ediyor
Palandöken Belediyesinin 2016 yılı çalışmaları aksamadan devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,” Yaptığımız program kapsamın da belediyemiz sınırları içerisin de aralıksız çalışmalarımız devam ediyor. Adnan Menderes Mahallemiz de (Bölge eğitim Hastanesi) karşısı olan yeni yerleşim alanlarının tamamın da vatandaşlarımız henüz evlerine girmeden belediye olarak karo, bordür ve asfaltlama çalışmalarını tamamlayarak çevre düzenlemesini bitirdik. Yine Kayakyolu villalar bölgesin de çalışmalarımız ara vermeksizin devam ediyor. Palandöken Belediyesi olarak ne 15 Temmuz süreci nede başka bir süreç asla insanımıza hizmet götürmemize engel olamaz. Sözümüz var bu millet var oldukça bizler de bu millete hizmetkar olacağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

bahis siteleri