logo

26 Temmuz 2016

PALANDÖKEN BELEDİYESİNİN ASFALT ÇALIŞMALARI KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR

PALANDÖKEN BELEDİYESİNİN ASFALT ÇALIŞMALARI KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR
imagePalandöken Belediyesi, Asfalt Sezonunun Açılmasının Ardından Çalışmalarına Kesintisiz Devam Ediyor.
Palandöken Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada Adnan Menderes Mahallesi (Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısı) Caddelere bağlanan ara sokaklarda gerçekleştirilen karo, bordür çalışmalarının ardından asfalt serme çalışmalarının çok yakında başlayacağını ifade ederken, Yunus Emre Mahallesi Sakıp Efendi Cami çevresin de asfalt öncesi karo ve bordür, çalışmaları aralıksız devam ediyor Yenişehir, Yıldızkent, Kayakyolu bölgelerin de asfaltlama çalışmaları kesintisiz devam ettiğini ifade ettiler.
BULUTLAR, ’PALANDÖKE’NE 40 BİN TON ASFALT SERECEĞİZ’
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ”Ülkemize yaşatılmak istenen karanlık ve kaos ortamında dahi vatandaşlarımıza hizmetlerimizi ulaştırmanın gayreti ve gayesi içerisin de kesintisiz devam ediyoruz. Palandökenli vatandaşlarımız ilk günden bu yana söylediğimiz gibi ne olursa olsun hizmetin en iyisini ve en kalitelisini hak etmekte. Bu kapsamda belediyemizin çalışmalarına ara vermeden devam ederken daha önce söz verdiğimiz gibi Palandöken’de 2016 yıl için asfalt ihtiyacı olan her mahallemize, caddemize ve ara sokaklara 40 bin ton asfaltı sereceğiz. Ekiplerimiz gece demokrasi nöbeti tutarken ayrıca sıcak hava şartlarına karşın çalışmalarına ara vermeden büyük bir özveri ile devam ediyor. Bununla birlikte, Üç küme evler bölgesi, Abdurrahman Gazi Mahallesin de Barbaros İlk Öğretim Okulu bahçesi ve çevresi, Adnan Menderes Mahallesi (Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısı) Caddelere bağlanan ara sokaklarda gerçekleştirilen karo, bordür çalışmalarının ardından asfalt serme çalışmalarının çok yakında başlayacağız. Yine Yunus Emre Mahallesi Sakıp Efendi Cami çevresin de asfalt öncesi karo ve bordür, çalışmaları aralıksız devam ederken Kayakyolu Bölgesin de Selin sitesi ve çevresi, Yıldızkent Bölgesin de Şahika, Melikşah, Elhak sitelerine ve çevresine asfalt serimi çalışmaları tamamlanırken, Yenişehir Bölgesin de DDY Necat Evler sitesi ve çevresine, Yunus Emre Mahallesi Kayakyolu Villalar bölgesin de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Biz her daim aynı söylemde bulunduk, böyle de devam ediyoruz. Palandöken halkı hizmetin en iyisini ve en kalitelisini hak etmekte. Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışımız ile çalışmalarımıza her zamanki şevk ve azimle kesintisiz devam ediyoruz. ” şeklinde konuştu.
BÖYLE BİR ORTAMDA BÖYLE HİZMET BİZLERİ MUTLU ETTİ
Ülkeye yaşatılmak istenen karanlık ve kaos ortamına inat Palandöken Belediyesinin çalışmalarını takdirle karşılayan mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Orhan Bulutlara teşekkür ettiler. Mahalle Sakinleri,” Ülkemizi karanlık ve kaos ortamına sürüklemek isteyen hain zihniyete karşılık belediyemizin yapmış olduğu çalışma inanın tarifsiz güzellikte bir çalışma olarak görüyoruz. Hain zihniyete karşı aydınlık çalışma işte budur. Ülkeyi sevmek bu olsa gerek. Böyle bir ortamda böyle bir hizmet bizleri mutlu etmiştir. Yaptığı çalışmalardan dolayı Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz” diye konuştular.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty