logo

22 Eylül 2014

PASİNLER ASFALTLANACAK

asfalt

Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, yaptığı açıklamada, ‘Pasinler’de Cumhuriyet caddesi ve bazı caddeleri asfalt yapacağız. Bu nedenle Pasinler’de 2014 – 2015 yılı belediye hizmetleri açısından dolu dolu geçecek. Bunu halkımıza sizin aracılığınızla bir müjde olarak veriyorum.’ dedi.
Sertoğlu; “Biz öncelikle alt yapıyı ele aldık. Alt yapısı olmayan bir yerde asfalt yapmanın bir anlamı olmazdı. Çünkü altta meydana gelecek bir olumsuzlukta yeniden yapılacak yol bozulacaktı. Bunun için öncelikle içme suyu şebekesini tamamladık şehir merkezinde Bu yıl özellikle şehir merkezinin asfaltını tamamlayacağız. Bunun için her şey hazır” dedi.
PASİNLER’DE KALİTELİ ASFALT YAPACAĞIZ
Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, kendilerinin üreteceği ve kendi denetimlerinde yapılacak asfaltın kalın ve kalıcı olacağını kaydetti.
Sertoğlu; “Uzun yıllar Pasinler’in özlemini çektiği temiz ve kaliteli asfalt yapacağız. Bunun için özellikle vatandaşlarım evleri ve işyerleriyle ilgili alt yapı işlerini tamamlamalıdır. Çünkü asfalt yapıldıktan sonra yol ve kaldırımların eşilmesi söz konusu olamaz. Bunun için öncelikle vatandaşlarımız , kanalizasyon, su ve elektrik ile ilgili ilerini bitirmesi gerekiyor. Aksi takdirde yollar yapıldıktan sonra bir daha kazılmasına imkan tanımayacağız. Bu konuda vatandaşlarımızı da duyarlı olmaya davet ediyoruz. Biz bu hizmetleri vatandaşlarımız için yapıyoruz. Artık iki günde bir bozulan yol ve kaldırım değil, uzun ömürlü ve kaliteli asfalt yapacağız. Yani kısacası Pasinler’in yol ve kaldırım sorunu 2014 – 2015 yılı içerisinde bitecek” diye konuştu.
Belediye Başkanı daha sonra asfalt plentinin kurulucağı yerleri gezdi. Plentin özellikleri hakkında da bilgiler alan Sertoğlu, çalışmaların kısa sürede tamamlanması için gerekli talimatı verdi.
Enver GÜLER (KENTVİZYON 25)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx