logo

PASİNLER BELEDİYE BAŞKANI SERTOĞLU, ŞAMPİYON BB ERZURUMSPOR’U AĞIRLADI

 

pasPasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Şampiyon BB Erzurumspor’u Belediye makamında ağırlayarak Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, teknik heyet ve futbolculara yemek verdi.
Pasinler’de dadaş bar ekibinin folklor gösterimi ve taraftarların büyük coşkusu ile karşılanan Şampiyon BB Erzurumsporlu futbolculara sevgi yumağı oluşturuldu. Taraftarlar Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan’ı bir süre omuzlara alarak ’Büyük Başkan’ tezahüratları ile sevgi gösterisinde bulundu. Kafileye daha sonra, Hacı Rüştü Çay Evine geçerek çay ikramında bulundu.
BAŞKAN SERTOĞLU,”ONURLU GURURU YAŞATTINIZ, YÜREKTEN KUTLUYORUM”
Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Kulüp Genel Sekreteri Bülent Taşkesenligil ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı davette teknik heyeti ve futbolcuları kutlayan Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu,”Erzurum adına bizlere yaşattığınız bu onurlu şampiyonluktan adına başta futbolcu kardeşlerim ve değerli BB Erzurumspor Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum.2. Lig’de başarılar diliyorum.” dedi.
BAŞKAN DEMİRHAN,”İNANDIK, BAŞARDIK. TEK HEDEF Süper Lig
BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan ise, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’na teşekkür ederek,”Sizleri her daim aramızda görmenin desteğinizi alıyor olmanın memnuniyetini yaşadık. BB Erzurumspor olarak teknik heyet, futbolcu ve yönetim ile birlikte başarı dilimini artırarak hedef büyütmeye devam ederek şampiyon takımımızı süper lige çıkaracağız. BB Erzurumspor bundan böyle şampiyonluktan, şampiyonluğa koşacak. Biz inandık, başardık. Tek hedefimiz Erzurum’u süper lige taşımak. Yönetim Kurulu adına sıcak ilginize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

bahis siteleri