logo

02 Eylül 2014

PASİNLER’E ÇAĞDAŞ VİZYON

pasinleryeni

Pasinler Belediyesi, ilçede alt yapı çalışmalarına yoğunlaştı.
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, İçme suyu, Kanalizasyon alt yapısı ve elektrik
tellerinin alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakları elden geçirerek doğalgaz çalışmalarınında önümüzdeki günlerde başlanacağını belirtti.
Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, yaptığı açıklamada, belediye olarak ilçedeki mevcut alt yapılar tamamlandıktan sonra, cadde, sokak ve mahallelerin yolları , kaldırımları yenilemek için seferber olduklarını belirtti. Tadilat ve tamirat işlerinin de aralıksız devam ettiğini belirten Sertoğlu, ilçeyi daha modern ve yaşanılır hale getirmeyi amaçladıklarını ifade etti.
Belediye olarak ilçenin dört bir tarafında başlattıkları Alt yapı çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini kaydeden Sertoğlu, ” Kanalizasyon Doğalgaz çalışmaları biten cadde ve sokaklara belediye ekiplerimiz girip düzenleme ve yenileme yapacakdır. Başkan Sertoğlu kentvizyon 25’e yaptığı açıklamada ” Alt yapısı olmayan bir yerleşim birimlerine ne kadar hizmet yaparsan yap israftan başka bir şey değildir, Hasankale ilçemizde bu yüzden geri kalmış bir duruma geldi . alt yapısı olmadığı için yapılan bazı yerlerde yıkılarak tamirler yapılıyordu bu belediyemize maddi zarardan başka bir şey değil, Allah nasip ederse alt yapı çalışmalarımız tamamlandıktan sonra sokak aralarında caddelerde mahalle aralarında asfaltlama kaldırım ve kilittaşı yol yapım çalışmalarımız var gücümüzle devam edecek. Amacımız ilçeyi daha modern ve yaşanılır hale getirerek halkın hizmetine sunmaktır.” şeklinde konuştu.
Enver GÜLER

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

#

PASİNLER’E ÇAĞDAŞ VİZYON” için 1 yorum

  1. murat : diyor ki:

    pasınlerı anladıkda resımdekı bu yer neresı onu bıleleım

bahis siteleri