logo

PASİNLER’DE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI

pasinler asfalt

 

Pasinler  Belediyesi Cumhuriyet Caddesinde  asfaltlama çalışması başlattı.

Pasinler  Belediyesi, ilçenin cadde ve sokaklarında hummalı bir çalışma başlattı. Gerçekleşen büyük çaplı projeler haricinde halkın istek ve taleplerini göz önüne alarak Pasinler’in  çeşitli cadde ve sokaklarında asfaltlama çalışmaları gerçekleşiyor. Çalışmaları an ve an takip eden Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu şehir merkezinde asfaltlama çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirtti. Başkan Sertoğlu  yapılan çalışmaları takip etmenin yanı sıra ayrıca bilgiler alıp inceliyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin muhtelif sokak ve caddelerinde asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri Cumhuriyet  caddesini  baştan aşağıya hem asfaltlayıp hem de yenileceyek ,  Şehir genelinde yapımı tamamlanan ve devam eden asfalt çalışmaları vatandaşların takdirini kazanıyor.

Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu  çalışmaların son hızla devam ettiğini belirterek; “Halkımıza layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz” dedi. Çalışmalardan dolayı memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’nun   yanında olduklarını  dile getirdiler. Çalışmaların kendi istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleştiğinin de altını çizen Pasinler’liler çalışmaların titizlikle yürütüldüğü için de Başkan Sertoğlu’na  teşekkür ettiler.

Pasinler’ in her geçen gün büyük bir gelişme sağladığını belirten Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu , “Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz şehrin farklı noktalarında çalışmalarını sürdürüyor. Halkın istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz. Amacımız kısa sürede hızlı, etkin ve kaliteli hizmeti vatandaşlarımıza sunarak hemşerilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Gerçekleştirilen her hizmet Pasinler  için. Halkımızın rahat bir yaşam sürmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Enver GÜLER(KENTVİZYON 25)

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

bahis siteleri