logo

17 Nisan 2015

PASİNLER’DE KUTLU DOĞUM HAFTASI

DOGUM

Erzurum’un Pasinler ilçesinde kutlu doğum haftası münasebetiyle Kültür Sitesinde program düzenlendi.
Pasinler İlçe Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Hz. Peygamber ve birlikte yaşama ahlakı konulu program düzenlendi. Pasinler kültür sitesi salonunda düzenlenen program Erzurum Zahit Koktu Cami Müezzini Veyis Ağsakallı’nın Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Programın açılış konuşmasını yapan Pasinler İlçe Müftüsü Ömer Bulut, Hz. Peygamberimizin dünyaya gelişinin 1444. yılını idrak ettiğimiz bu kutlu haftada Mevla’m bizi ona ümmet yolundan ayırmasın. Programımıza iştirak eden başta Kaymakamımız Ali Ada beyefendi olmak üzere bütün davetlilerimize teşekkür ederim dedi.
Daha sonra programda Yakutiye İlçe Müftüsü Osman Yazıcı tarafından, “Hz. Peygamber ve birlikte yaşama ahlakı” temalı konferans verildi. Konferans sonunda Erzurum hafızlar topluluğu tarafından davetlilere birbirinden güzel ilahiler söylediler. İlahiler sonrası Erzurum hafızlar topluluğu tarafından okunan ezanla sona erdi.
Program sonunda etkinlikten duydukları memnuniyeti bildiren vatandaşlar, gerçekleştirilen Kutlu Doğum Programları vesilesiyle çok farklı duygular yaşadıklarını ifade ederek, bu programda emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

bahis siteleri