logo

06 Nisan 2015

PEHLİVANLAR ŞEHİT YÜCEL İÇİN GÜREŞTİ

PEHLİVAN

Şehit Polis Yücel Gür anısına düzenlenen serbest güreş müsabakaları Palandöken Spor Salonu’nda yapıldı. Müsabakalara katılan minik ve yıldız pehlivanlar madalya kapmak için kapıştı.
Şehit Polis Yücel Gür Güreş Müsabakaları Cumartesi ve Pazar günü yapıldı. Erzurum GHSİM, İl Emniyet Müdürlüğü ve Güreş İl Temsilciliği tarafından organize edilen güreşlere 100’ü aştın minik ve yıldız pehlivan katıldı. Erzurum Merkez ve ilçelerinden minik ve güreşçilerin katıldığı serbest güreş müsabakaları büyük bir ilgi gördü. Palandöken Spor Salonu’nda yapılan güreşleri Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, Palandöken Kaymakamı Gürbüz Karakuş Erzurum GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, İlçe Müdürleri Suat Yılmaz, Köksal Kaçmaz, Eski Avrupa Şampiyonu Reşit Karabacak, Güreş İl Temsilcisi Fahrettin Ertürk ile çok sayıda davetli ile Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri izledi. Güreşçiler madalya kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Nefes kesen müsabakaların ardından ilk üçe giren güreşçilere madalya ve çeşitli ödüller verildi.
Erzurum Güreş İl Temsilcisi Fahrettin Ertürk, “Şehit Yücel Gür Güreşlerine katılımın bir hayli yoğun olması bizleri mutlu etti. Ayrıca burada güreşimizin alt yapısının ne kadar sağlam olduğunu da gördük. Katılan tüm sporcuları ve görev yapan hakemleri kutluyorum. Bizi turnuvada yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen, Emniyet Müdürümüz Kamil Karabörk, GHSİM Müdürümüz Fuat Taşkesenligil’e teşekkür ederiz, kendileri güreşlerimizi onurlandırarak bizleri mutlu etmiştir” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

bahis siteleri