logo

04 Eylül 2014

PELİN BATU’DAN MÜCAHİT ÖREN BOMBASI!

ihlaszedeler

Pelin Batu, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Ören’in fotoğraflarını paylaştı ve İhlaszedelerin ödenmeyen paralarına değindi.
Pelin Batu, “İhlaszedelerin Hac ve Umre parasıyla Türkiye Gazetesi sahibi Mücahit Ören’in Paris tatili.

Mücahit Ören’in eşi. Obama ile fotoğraf çektirmek için 50 bin $ verdi. Hac ve Umre bedellerini kaptıran İhlaszedelerin parası ile Mücahit Ören eşine tek taş yüzük almayı da ihmal etmemiş” diyerek fotoğrafları paylaştı.

Fotoğraflara ise en çok tepkiyi İhlaszedeler gösterdi.
ihlaszedeler3
İHLAS 1
İHLAS2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

#

PELİN BATU’DAN MÜCAHİT ÖREN BOMBASI!” için 5 Yorum

  1. fardin : diyor ki:

    neden pelin batu’nun yazmadigi biseyi yazdi diye haber yapiyorsunuz.o twitter hesabi sahte.bunu siz serefsizler anlayamadinizmi.

  2. ‘İMAM OSURUNCA,CEMAAT ALTINA EDER’ BOŞUNA DEMEMİŞ BÜYÜKLERİMİZ!

  3. FARDİN EFENDİ,İHLAS LİDERİ ABD VATANDAŞI MÜCAHİT ÖREN’İN MÜRİDİ OLABİLİRSİN,SEN ÖNCE LİDERİN MÜCAHİT VE ESKİ TGRT HABER KANALI SPİKERİ EŞİ HANIMEFENDİNİN FOTOĞRARI VE BİR CEMAAT LİDERİ VE EŞİNE YAKIŞMAYAN TAVIRLARI HAKKINDA CEVAP VER.

  4. SENİN LİDERİN VE EŞİ POP YILDIZI DEĞİL Kİ BU TÜR TAVIRLARI OLUYOR.YOKSA MÜCAHİT ÖREN VE EŞİ GİZLİ ADNAN HOCA HAYRANI MI!

  5. BİR DİNİ CEMAAT LİDERİNİN EŞİ DEKOLTELİ FOTOLARI VEREMEZ,BUNU YAPIYORSA CEMAAT LİDERİ YA O EŞİ BOŞAR YA DA BU LİDER MASUM İNSANLARIN DİNİ DUYGULARINI SUİSTİMAL ETMESİN….

iddaa tahminleri banko tahmin gaziantep escort