logo

PTT maske BAŞVURUSU |PTT’den maske nasıl ALINIR? MASKE Başvurusu YAP


PTT maske BAŞVURUSU |PTT`den maske nasıl ALINIR? MASKE Başvurusu YAP… Belediye Başkanlarının yaptıkları paylaşımlar sebebi ile şehirlerde artık ücretsiz maske dağıtılacak. Peki Ücretsiz maske başvurusunu nasıl yaparız?

2/13PTT ücretsiz maske başvurusu 2020 | ePTTAVM’den ücretsiz maske nasıl alınır? PTT`nin online alışveriş sistemi ePTTAVM üzerinden ücretsiz maske temin edilebileceği açıklandı.

3/13Geçtiğimiz günlerde İstanbul`da toplu ulaşımlarda maske takma zorunluluğu getirilmişti. Peki ücretsiz maske nasıl alınır?

4/13Ücretsiz maske temini için maske.epttavm.com adresine giriş yapabilirsiniz

5/13Vatandaşların her hafta “1” paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır.

6/13Adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olun.

7/13PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacaktır.

8/13Ücretsiz maske temini 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki vatandaşları kapsamamaktadır.

9/13T.C kimlik numaranız ile doğrulama yapıldıktan sonra belirtilen yaş kriterlerine uymanız durumunda maskeniz tarafınıza gönderilecektir.

10/13https://maske.epttavm.com/ adresinden ücretsiz maske başvurularınızı yapabilirsiniz.

11/13PTT, Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının almış olduğu karar ile ePttAVM.com üzerinden ücretsiz olarak maske dağıtılacak. Maske dağıtımı 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki gençleri kapsamıyor.

12/13PTT`nin online alışveriş sistemi `ePttAVM` üzerinden ücretsiz maske temini yapılabileceği açıklandı. Yapılan açıklamada, “T.C Sağlık Bakanlığı ile T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının almış olduğu karara istinaden; online ortamda `ePttAVM` üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske temini sağlanacaktır” ifadeleri kullanıldı.

13/13Açıklamada, “Aile üyeleri için maske temin etmek isterseniz, aile üyelerine ait bilgileri form üzerinden doldurarak onlara da ücretsiz maske temin edebilirsiniz” denildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

bahis siteleri