logo

17 Temmuz 2014

RAMAZAN’DA GİDİLECEK NEZİH MEKAN LAKERDA, KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYOR

 

lakerda3

Lakerda Et ve Balık Lokantasının ramazana özel kampanya devam ediyor. Canlı müzik ve ut eşliğindeki iftar sofrasına konuk olan müşteriler, oldukça memnun ayrılıyor.

Lakerda Et ve Balık Lokantası sahibi Serkan Kaya, Erzurum’da farklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla yoğun ilgi gördüklerini söyledi.

Ramazan menüsünün ekonomik fiyatlarda  müşteriye sunulduğunu belirten Kaya, ‘’ Lokantamız farklı lezzetleri değişik konseptlerle müşteriye sunmaktadır.  Ramazan ayına  özel düzenlediğimiz programda müşterilerimize canlı müzik ut eşliğinde iftar yapmasının keyfini yaşatıyoruz. İftar menülerimiz müşterilerinin talebi doğrultusunda değişebiliyor. Zengin çeşitlerle müşteriye hizmet veriyoruz. Amacımız Erzurum’da kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti verebilmek. Müşterilerimiz rezervasyon için 544 373 37 87 nolu telefonu arayabilirler’’dedi.

Lokantada iftar yemeklerine katılan müşteriler ise nezih bir mekanda oruç açmak isteyenlerin Lakerda’yı tercih etmesini önererek, işletme sahibine kaliteli hizmet anlayışından dolayı teşekkür ettiler.

lakerda

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

bahis siteleri