logo

REKORTMEN HALTERCİ NAİM SÜLEYMANOĞLU’NA ERZURUM’DA YOĞUN İLGİ

 

naTürkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafındanErzurum’da düzenlenen “İnteraktif sporFaaliyetleri ve Olimpik eğitim Programı Tanıtım Semineri”ne katılan rekortmen halterci Naim Süleymanoğlu, yoğun ilgi gördü.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür ve Gösteri Merkezinde ilk ve orta öğretim öğrencilerine yönelik seminer düzenlendi. Seminere konuk olarak rekortmen halterci Naim Süleymanoğlu katıldı.
Milli Halterci Naim Süleymanoğlu, “Size bakınca çocukluğumu hatırlıyorum. Sizin yaşlarda ben haltere başladım. Sizden sadece çalışmanızı, hocalarınızı dinlemenizi istiyorum. Sonunda başarılı olacaksınız.” diye öğrencilere hitap etti.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Yönetim Kurulu üyesi Seyit Bilal Porsun’da, “Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin Türkiye çapında 10 yıldır yürütmekte olduğu Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi ikinci senesinde Erzurum’da yapılıyor. Bu program Uluslar Arası Olimpiyat Komitesi tarafından eğitim dalında, spor eğitimi ve kültürü dalında ödül almış programdır.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

bahis siteleri