logo

11 Temmuz 2016

REKTÖR ADAYLARI ARASINDA AYRIM İDDİASI

image12 Temmuzda (yarın) yapılacak olan Atatürk Üniversitesi  Rektörlük seciminde sandık kurulu üyesi olarak görevlendirilecek öğretim üyelerinin kararlaştırılması  amacıyla bugün yapılan toplantıya  Atatürk Üniversitesi Rektör Adayı Prof Dr Azman Ateş’in çağrılmaması tepkilere neden oldu.

Ateş konuyla ilgili olarak Kentvizyon Haber portalına yaptığı açıklamada seçim sürecinde objektif davranılmadığını belirterek mevcut Rektor Hikmet Koçak’ın adaylara eşit davranmadığını söyledi.

Ateş şunları söyledi: “Mevcut rektör diğer rektör  adaylarını söz konusu toplantıya çağırmış  olup sadece şahsımı bu toplantıdan haberdar etmemis ,bu toplantıya çağırmamıştır. Sandık kurulu üyeliğine seçilen öğretim üyeleri ile ilgili herhangi bir kaygım , memnuniyetsizliğim olmamakla birlikte bu toplantıdan sadece Azman Ates’in bilgilendirilmemiş olması akıllara NEDEN? sorusunu getirmektedir. Bu sorunun cevabını kamuayunun takdirine bırakıyorum”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

#

REKTÖR ADAYLARI ARASINDA AYRIM İDDİASI” için 1 yorum

  1. Hakki Gunaydin : diyor ki:

    Helal sana hocam egilmedin bukulmedin yillardir! Onlarda boylece nasil bir isbirligi icinde olduklarini kendileri ifsa ettiler.. Daha sen agzini acmasan da olur gozu olan vicdani olan herkes bunu gorur artik!! Allah seni dogru yolundan ayirmasin hocam ,yar ve yardimcin olsun.

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty