logo

22 Nisan 2015

RIFKI SALİM BURÇAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KUTLU DOĞUM PROGRAMI DÜZENLEDİ

KUTLU

Erzurum Palandöken Rıfkı Salim Burçak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Kutlu Doğum Haftası nedeniyle program düzenlendi.
Programa Okul öğrencisi Songül Karatepe’nin okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlandı. Daha sonra okul öğretmenlerinden Engin Yücel tarafından günün anlam ve önemini belirtilen bir konuşma yaptı. Konuşmadan sonra öğrenciler tarafından oluşturulan İlahi Korusu Dadaşın Gönül Sesi Kültür ve Sanat Derneği müzisyenleri eşliğinde ilahiler söylediler.
Rıfkı Salim Burçak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ana sınıfı öğrencileri tarafından semazen gösterisi yapıldı. Minik öğrencilerin yapmış olduğu bu gösteri programı izlemeye gelen öğrencilere, veliler ve okul öğretmenleri tarafından büyük bir beyeni toplayarak dakikalarca alkışlandılar.
Okul İdarisi tarafından yapılan Peygamber Efendimiz konulu yarışma da dereceğe giren öğrencilere Okul Aile Birliği Başkanı Vehbi Aydın ve Okul İdaresi tarafından çeşitli hediyeler verildi. Hediye töreninden sonra Peygamber Efendimiz konulu şiirler okundu.
Programın sonunda Dadaşın Gönül Sesi Kültür ve Sanat Derneği gazelhanları tarafından İlahi ve Gazeller söylediler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?

bahis siteleri