logo

30 Haziran 2015

RUS ÇİFTTEN ÇİMLER ÜZERİNDE ARTİSTİK BUZ PATENİ ANTRENMANI

 

RUS ÇİFTTEN BUZ PATENI ANRENMANIArtistik Buz Pateninde ilk 30’a giren ve dünyanın en iyileri arasında yer alan Rus çiftlerin, Erzurum’da çimen üzerinde yaptıkları antrenman adeta nefes kesti.
Artistik Buz Pateninde ilk 30’a giren ve dünyanın en iyileri arasında yer alan Rus, Belarus, Ukrayna Milli takım sporcuları ile Türkiye’ye 2011 Erzurum Üniversitelerarası Kış Oyunları’nda buz dansında gümüş madalya, Polonya’nın Torun kentinde düzenlenen Nestle Mentor Torun Cup Uluslararası Artistik Buz Pateni yarışmasında da yine gümüş madalya kazandıran milli sporcular Alper Uçar-Alisa Agafonova çifti, Erzurum’da kampa girdi. Erzurum’da kampa giren Rus, Belarus, Ukrayna ve Türkiye artistik buz pateni milli takım sporcuları, buzun üstünde yaptıkları gösterilerin yanı sıra çim üzerinde yaptıkları antrenmanlarla da izleyenlerin beğenisi topladılar.
Çimenler üzerinde figür çalışan Rus çift, adeta Erzurumluların ilgi odağı oldular. Antrenman sonrasında izleyenlerden tam not alarak alkışlarla desteklendiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx