logo

10 Ocak 2018

SAADET PARTİSİ KADIN KOLLARINDAN KENTVİZYON HABERE ZİYARET

Image Image-1

 

Saadet Partisi Kadın Kolları Tanıtım Başkanı Arzu Köseoğlu ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Kartal 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla Kentvizyon Haberi ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı ve Ekonomi Muhabirleri Derneği Erzurum Şube Temsilcisi Gamze İspirli ve haber ekibinin 10 Ocak gazeteciler gününü kutladılar.

Köseoğlu, gazetecilerin önemli bir toplum görevini üstlendiğini belirterek, basın mensuplarının özverili bir şekilde görevlerini icra ettiğini söyledi.

Köseoğlu, şu ifadelere yer verdi:

‘’Günümüzde hızla gelişen kitle iletişim araçları ile birlikte gücü ve etkinliği her geçen gün biraz daha artan gazetecilik mesleği, bir taraftan haberleşme özgürlüğünü sağlarken bir taraftan da kamuoyu oluşturulmasında ve sorunların giderilmesi noktasında yardımcı olmaktadır. Basın, demokrasinin vazgeçilmezleri arasında olup, basın çalışanları da fedakar bir şekilde görevini yürütmeye gayret göstermektedir. Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, zor şartlar altında, kamuoyunun doğru ve tarafsız olarak bilgilendirilmesi görevini yürüten gazetecilerimizin, bu zorlu görevlerinin farkında ve bilincindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, görevlerini büyük bir özen ile gerçekleştiren, il merkezinde ve ilçelerimizdeki yerel gazete, dergi, televizyon ve radyolarda çalışan tüm gazetecilerimiz ile ulusal basın ve haber ajanslarımızın temsilcilerinin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, geleceğin huzur, refah ve saadetli günlerle birlikte çalışmalarında başarılar dileriz”

Kentvizyon Haber Portalı Yönetim Kurulu Başkanı Gamze İspirli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gazetecilerin doğuda zor şartlar altında görev yaptığını anımsattı.

Gazetecileri böylesine anlamlı bir günde unutmadıkları için kadın kolları teşkilat üyelerine teşekkür eden İspirli,   basının önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

Ziyaret sonunda Köseoğlu, İspirli’ye çiçek taktim etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

bahis siteleri Betboo giriş