logo

10 Ağustos 2017

Sahte estetikçi cezaevinden kaçtı

Adana’da kendisini doktor olarak tanıtarak, aralarında bir hemşirenin de bulunduğu 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı iddiasıyla yargılanan kuaför, hırsızlıktan hükümlü bulunduğu cezaevinden kaçtı.

4

Alınan bilgiye göre, Adana 3. Asliye Ceza Mahkemesinde “Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun’a muhalefet”, “dolandırıcılık” ve “yaralama” suçlarından tutuklu olarak yargılanan kuaför Soner Gülnaz’ın, 1 Ağustos’taki duruşmada tahliye edildi. Gülnaz, başka bir suçtan hükümlü olduğu için serbest bırakılmadı.

ADANA'DA KENDİSİNİ DOKTOR OLARAK TANITARAK, ARALARINDA BİR HEMŞİRENİN DE BULUNDUĞU 4 KİŞİYE DUDAK DOLGUSU VE BOTOKS YAPTIĞI İDDİASIYLA YARGILANAN KUAFÖR SONER GÜLNAZ, HIRSIZLIKTAN HÜKÜMLÜ BULUNDUĞU CEZAEVİNDEN KAÇTI. (ELİF AYŞENUR BAY/ADANA-İHA)

ADANA’DA KENDİSİNİ DOKTOR OLARAK TANITARAK, ARALARINDA BİR HEMŞİRENİN DE BULUNDUĞU 4 KİŞİYE DUDAK DOLGUSU VE BOTOKS YAPTIĞI İDDİASIYLA YARGILANAN KUAFÖR SONER GÜLNAZ, HIRSIZLIKTAN HÜKÜMLÜ BULUNDUĞU CEZAEVİNDEN KAÇTI.

Hırsızlıktan hakkında kesinleşmiş 5 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Soner Gülnaz, Denetimli Serbestlik Yasası’na göre cezasının kalan kısmını çekmesi için Adana Açık Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.

Dün akşam cezaevi yoklamasında firar ettiği anlaşılan Gülnaz hakkında yakalama kararı çıkarıldı.4

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx