logo

30 Temmuz 2016

Sekmen şoförlerin sorunlarına el attı

ZİYARET (İHA/ERZURUM-İHA)

Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yücel Karakaya beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret ederek sıkıntıları içeren dosyayı iletti.
Başkan Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret eden Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yücel Karakaya, ildeki şoför esnafının yaşadığı sıkıntıların yanı sıra korsan taşımacılıkla mücadele kapsamında alınması gereken tedbirler hususunda Başkan Sekmen’den yardım istedi. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette Erzurum’daki şoför esnafının her zaman yanında olduklarını kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Belediye olarak tabiî ki sorunların giderilmesinde üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Biz buraya oturmak için değil hizmet etmek için geldik. Oda başkanlarımızın bu tür ziyaretleri beni memnun ediyor. Çünkü sorunları aktaracak olan oda başkanlarıdır. Bizlerde oda Başkanlarımıza ve esnafımıza yardımcı olmak için çalışacağız. Bu yüzden şoförler ve otomobilciler odası başkanı Yücel Karakaya ve ekibime yaptıkları ziyaret için teşekkür ediyorum. En kısa sürede sorunları gidermek noktasında ciddi adımlar atacağız” dedi.
Oda Başkanı Yücel Karakaya ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen beyefendiyi makamında ziyaret ederek şoförlerimizin sorunlarını anlattık. Başkanımız sorunların çözümü konusunda bizlerin yanında olduğunu belirterek desteklerini bizlere iletti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx