logo

01 Haziran 2017

ŞEREFSİZLERE LANET OLSUN

enver güler son

ŞEREFSİZLERE LANET OLSUN
ENVER GÜLER
“Son günlerde hepimizi derinden yaralayan şehit haberleri, yurdumuzun dört bir yerinde yaptığımız yüreklerimizi yakan cenaze törenlerine neden olan teröre lanet olsun.
Masum insanları katlederek sözde davalarını savunanların insanlıkla bir alakası olamaz! İnsan hayatı kutsaldır. Her şey insanlar ve insanlık içinken bunu anlamak gerçekten çok zor. Hep sözün bittiği yerdeyiz ama o söz hiç bitmiyor güzel ülkemizde.
Hep ölüm, hep karanlık gündem. Teröre bulaşan ve bundan medet umanlar, tarih önünde insanlık suçu işlemekteler. “Dökülen şehit kanları, onlara iki cihanda da rahat vermeyecektir” Bu aşağılık eylemlerden beslenenlere lanet olsun.
Ülkemizin birlik beraberlik duyguları hiçbir zaman çözülemeyecek kadar kökleşmiştir. Herkes bunu bilsin. “Terör eylemleri ülkemizin bölünmesine , birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiç bir amaç için araç
olamayacağını bilmelidirler.” “Ülkemizi bölmeye, Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden bu saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanlar karşısında milletimiz tek yürek olarak kararlı bir duruş sergileyecektir. Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza milletçe tek vücut olmalı ve terörü yaratan tüm faktörlere karşı ortak bilinçle hareket etmeliyiz.”
Dağda üç beş domuz ve Ermeni sürüsü. Tutturmuş bir kürdistan türküsü. Eline almış bayrak diye bir paçavra. Satsan beş para etmez ne dirisi ne de ölüsü. Soyu soysuz olan sensin toprak senin neyine. İte itlik yapıp kafa tutma beyine. Anlasa dediğimi sokaktaki köpek ağlar haline.
Duy ulan soysuz Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Size tek sözüm budur. Biz korkak değiliz ki saklanalım, biz çakal değiliz ki kaçalım, biz kahpe değiliz ki sırtından vuralım. Biz Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Arabı,Hep birlikte Biz TÜRK’üz Kardeşim. Bu gün TÜRK bayrağını yakarak, vatanıma göz dikerek, Mehmetçiğimize Polisimize ateş ederek, Canlı bombalarla masum vatandaşı şehit ederek, Hendekler kazarak, Barikatlar kurarak, mutlu olacağını sanan gafillere, teröristlere ve nankörlere sadece üç kelimelik mesajım var. SİZLERE
LANET OLSUN, LANET OLSUN LANET OLSUN
Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler. Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen gafillere karşı durmak! Al bayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktı. Ülke, provokasyonlara ve tahriklere açık bir durumda. Devlet, hükümet, muhalefet, basın ve vatandaşlar olarak tetikte olmamız lazımken, Bazı densiz siyasetçiler ve basın camiası eleştiri yağmurundan vazgeçmiyorlar, Kardeşim Akılcı ve kalıcı çözümler üretmenin vakti geçiyor. Siyasetçiler birlik olup şunu demelidir,
Biz Türkü, Kürdü,Lazı, Arabı, Çerkezi vs. tüm unsurların kanlarıyla bu mübarek toprakları vatan eyledik. Birlik ve beraberlik içinde asırlarca eşit hak ve imkânlara sahip olarak barış ve huzur içinde yaşadık. Bu topraklar kolay vatan olmadı, bu millet asırlar boyu en ağır bedelleri ödeyerek Millet oldu. Bu gün bu şerefsiz katillerin milleti iç savaşa sürükleme gayretlerine kimse prim vermemelidir.Teröre lanetimiz ve nefretimiz, yanan yüreklerimiz ve sızılarımız farklı kökenden gelen kardeşlerimize, komşularımıza, iş arkadaşlarımıza, okullarda öğrencilerimize olumsuz tavır olarak yansımamalı.
Tüm kötülüklerin anası olan karanlık çöktü sanki ülkemizin üzerine. Şer güçlerin avuçlarını ovup istediğimiz oluyor deyip, sevindikleri bugün bizlere düşen tek görev sağduyulu ve dikkatli olup bu oyunu bozmaktır. İnsanlıktan nasibini almamış, kardeşi kardeşe kırdıran bu zavallılara karşı ulusça dimdik ayakta durarak her koşulda bir ve beraber olduğumuzu tüm dünyaya göstermeliyiz” artık. Teröre karşı olan İçimizdeki kin ve nefret, çevremizdeki kardeşlerimize ve komşularımıza Allah korusun olumsuz bir tavır olarak yansırsa teröre farkında olmadan biz de hizmet etmiş oluruz.
Konuyorsa dalına bölücü leş kargaları: Dal kesilsin. Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan: Yol kesilsin. Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa: Kol kesilsin. Bu vatana ihanet eden baş ise: Baş kesilsin. Şehitlerimize Rabbim’ den rahmet, yaralılara acil şifalar, şehit ailelerine ve tüm milletimize baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty