logo

08 Eylül 2014

SERTOĞLU: ‘’ PASİNLER’İ LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ”

sertoğlu

Pasinler Belediye Başkanı Ünsan Sertoğlu, termal kaynaklarıyla önemli bir yere sahip olan Pasinler’i layık olduğu yere taşımak ve Pasinlerlilere gerekli hizmeti vermenin şehrül eminin boynunun borcu olduğunu söyledi.

Sertoğlu, Kentvizyon 25’e yaptığı açıklamada, Pasinler’i layık olduğu yere taşıyacaklarını ifade ederek, şunları söyledi:
“Şanıyla, şerefiyle, kültürüyle başımızın tacı, gönlümüzde taht kurmuş bir ilçemizdeyiz. Burası sadece Erzurum için değil, Türkiye içinde en önemli yerleşim yerlerimizden birisi. Burası dünyanın bildiği ve takip ettiği bir yer. Burada yürekleri ve gönülleri zengin dostlarımızla görüştük. Esnaflarımızla bir araya geldik ve çok güzel geri dönüşler aldık. Pasinler çok güzel bir Anadolu mozaiğini bağrında taşıyor. Burayı olması gereken yere taşımak boynumuzun borcudur. Buranın dünya görülmesi gereken yerler listesine girmesi gerekiyor. Bununla ilgili girişimleri yapıyoruz ve yaptıkta . Alt yapılarımız tamamlanıyor, Piknik alanı mevkiine çocuk oyun alanları yapımı, düğün salonumuzun yapımı , sanayi sitemiz, Pasinler çayı ıslahı ve mesire yerleri yapımı ,Allah nasip ederse önümüzdeki günlerdede Cumhuriyet caddesinden yol yapım çalışmalarımızı başalatacağız. Pasinler Belediye Başkanı olarak ilçemzizi layık olduğu yere getireceğiz.yeterki sabırlı olalım “şekinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

iddaa tahminleri banko tahmin gaziantep escort