logo

SERTOĞLU’NDAN GHSİM’YE TESİS TEŞEKKÜRÜ

 

sePasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü’ne ilçeye kazandırdığı spor tesislerinden dolayı teşekkür etti. Sertoğlu, “Kurumlar arasında birlik beraberlik olduğu sürece, bu şehir kazanır” dedi.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Pasinler ilçesine yaptığı spor tesislerinin Erzurum, Pasinler ve ülke sporu açısından çok önemli olduğunu belirten Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, ilçesine yapılan tesisler dolayısı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti. GHSİM’yi ziyaret eden Sertoğlu, İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e ilçeye yaptığı spor yatırımlardan dolayı teşekkür etti. Spor Şube Müdürü Güngör Şenses, Tesisler Şube Müdürü Harun İşçi ve İnşaat Yüksek Mühendisi Serbülent Yaşar’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Sertoğlu, “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ilçemize gerçekten çok güzel ve yerinde spor tesisleri yatırımı yaptı. Gençliğe spor yaptırmak hepimizin görevi, bu spor tesisi yatırımlarından dolayı İl Müdürümüz nezdinde tüm GHSİM yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi. Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Kurumlar arası diyaloğun ve birlikteliğin bu şehri daha çok kalkındıracağını belirterek, hizmetlerinden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e teşekkür etti.
SPORDA 20 İLÇEYE DE EŞİT MESAFEDEYİZ
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’nun kendisi ve kurumu hakkındaki olumlu eleştirilerine teşekkür eden GHSİM İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, sporda ve gençlik projelerinde 20 ilçeye eşit mesafede olduklarını söyledi. Taşkesenligil, “Devletimiz ve Hükümetimizin bize sağladığı imkanlar sayesinde bütün ilçelerimize gerekli olan spor tesislerini kazandırdık, kazandırmaya da devam ediyoruz. Bizim amacımız tüm spor dallarında başarılı sporcuların ilçelerimizden de çıkmasını sağlamaktır. Sporda başarılı gençlerin yanından, vatanına, devletine, dinine, örf ve ananelerine de bağlı genç nesiller yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz. Çünkü günümüzde düzgün karakterli ve ahlaki değerleri ön planda tutacak gençliğe ihtiyacımız var” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

bahis siteleri