logo

14 Eylül 2015

SHORT TRACK FEDERASYON KUPASI

 

TRACKTürkiye Buz pateni Federasyonu tarafından organize edilen Short Track Federasyon Kupası teşvik yarışları Erzurum’da yapıldı.
Short Track Federasyon Kupası – 1 Yarışmaları 11 – 13 Eylül 2015 tarihleri arasında Erzurum’da düzenleniyor. Erzurum Yenişehir Buz pistinde düzenlenen Short Track Federasyon Kupası yarışmasına Erzurum’dan ve Ankara’dan sporcular katıldı. Bayan ve bayan junior kategorilerinden gerçekleşen yarışlar sonunda dereceye giren sporculara düzenlenen törenle madalyaları verildi. Sporcuların ve ailelerin ilgi gösterdiği yarışmayla ilgili konuşan Türkiye Buz pateni Federasyonu Başkanı Dilek Okuyucu, “Sezonun ilk sürat pateni yarışması. Federasyon çatısı altında seri olarak düzenlediğimiz yarışmalardan ilkini gerçekleştiriyoruz. Çok sayıda minik sporcumuz bu yarışlara eşlik ettiler. Oldukça çekişmeli mücadeleler oluyor.” dedi.
Türkiye Buz pateni Federasyonu yönetim kurulu üyesi Ercüment Yıldırım ise, “Dün ve bugün olmak üzere yarışmaları düzenliyoruz. Çocuklarımızın kondisyonlarını görme imkanımız oldu.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

bahis siteleri