logo

SİYER-İ NEBİ VE HAFIZLIK YARIŞMASININ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 

2Oltu Birlik ve Beraberlik Vakfınca geleneksel hale getirilen ve bu yıl 9’ncusu düzenlenen “Rahmet Peygamberi” temalı “Siyer-i Nebi ve Hafızlık” Yarışmasının ödülleri hafta sonu düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Toplam 47 öğrencinin ödüllendirildiği yarışmalarda; dereceye girenlere 1 tam, 15 yarım ve 31 adette çeyrek altın dağıtıldı.
Oltu Birlik ve Beraberlik Vakfı tarafından kız öğrencilere yönelik vakıf salonunda, Aslanpaşa Cami’inde ikindi namazını müteakip ise erkek öğrencilere yönelik İlahiyatçı Yazar Doç.Dr. İsmail Altun’un katılımıyla ödül töreni gerçekleştirildi.
Oltu Birlik ve Beraberlik Vakfınca yapılan açıklamada; “Gençliğin Peygamberimizi tanıyıp anlamaları ve Peygamberi hayat yaşamaları için dinini, vatanını seven ve hizmet eden bir gençlik yetiştirilmesi amacıyla düzenlenen bu yarışmalara katılımın her geçen yıl artması Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanımız Prof.Dr. Mustafa Ağırman tarafından takdirle karşılanmış, Rabbimiz izin verdiği sürece bu yarışmaların devam edeceği müjdesini vermiştir” denildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?

bahis siteleri