logo

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR

 

bşSosyal Güvenlik Haftası” Erzurum’da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür’ü Hulusi Bumin ile birlikte müdür yardımcıları ve personelini kabul etti.
Hafta dolayısıyla yapacakları etkinlikler hakkında Vali Altıparmak’a bilgi veren Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hulusi Bumin, Ülkemizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza hizmet veren kurumda, vatandaşlarımızın memnuniyet oranının yüzde 76 olduğunu bu oranı daha da artırmayı ve kamu kuruluşları içerisinde memnuniyet oranı en yüksek kurum olmayı hedeflediklerini belirterek “Bu yıl 16-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında 10.yılını kutlayacağımız Sosyal Güvenlik Haftasında geçen bu süre zarfında uygulamalarda yapılan mevzuatsal düzenlemeler tüm paydaşlarımıza (Sigortalı-,İşveren, Sivil Toplum Kuruluşları-Resmi Kurumlar) anlatılarak, Kurumumuzda yürütülmekte olan hizmetlerin değerlendirilmesi, kurumumuz ile yaşanan sıkıntıların tespit edilmesi ve ileriye dönük bu sıkıntıların giderilmesini amaçlıyoruz” diye konuştu.
Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ta Türkiye’de Sosyal Güvenlik Kurumunun özellikle işsizlik kayıt dışı ekonomi ve istihdama yönelik uygulama ve çalışmaları ile ülke kalkınmasında önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 53538620dd2659c4 • 2019-11-13 20:34:18 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.