logo

22 Mart 2014

SP Çat Belediye Başkan Adayı Karagöz, seçimlere iddialı hazırlanıyor

Erzurum’un Çat İlçesinde Saadet Partisi’nden Belediye Başkan Adayı olan Yunus  Karagöz, yerel seçimlere iddialı hazırlanıyor.

Karagöz,  ilçenin giderek kan kaybettiğini belirterek,  seçim konusundaki düşüncelerini Kent Vizyon 25’e anlattı.

Karagöz, ‘’ 23 Mart Pazar günü saat 18’de Kardelen TV’de Çat ile ilgili önemli açıklamalarda bulunacağım. Çat’a Hizmet için çıktığım bu yolda elbette rakiplerimin olacağı bilincindeydim. Hepimizin asıl gayesi Çat’a ve Çat’ta yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmektir. Bu Hizmet yarışında Hizmetkarlarını muhakkak halkımız belirleyecektir. Halkımız kendisine ve İlçesine en iyi hizmeti getirecek kişiyi yine kendisi belirlemekte özgürdür. dedi

Çat’ta yaşayanların karşısına, tek bir şaibesi olmadan  çıktığını belirten Karagöz şöyle devam etti:

‘’Çat İlçesinde bırakmış olduğum tertemiz bir özgeçmişle   hemşehrilerimin karşısına çıkmanın haklı gurunu taşıyorum. Benim hiç bir zaman mevki ve makam hırsım olmadı.  Çat Belediye Başkanlığını, bir makam ve mevki sahibi olmak için istemiyorum. Çat’ta yaşayan vatandaşlarıma Hizmetkar olmak için istiyorum. Halkımızdan aldığım teveccühle bu yarışı kazanacağıma inanıyorum. Çat bugün itibariyle Belediye Başkanı değil. Muhtar seçecek konumdadır. Çünkü Çat İlçe olmaktan çıkmış. Adeta bir köy görüntüsü sergilemektedir. Çat’a yeni bir vizyon kazandırmak için yola çıktım’’dedi.

DSC_0255

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

bahis siteleri