logo

SPOR TOTO 3. LİG

 

spspor Toto 3. Lig 1. Grupta geçtiğimiz hafta YeşilBursaspor deplasmanından puansız dönen BBErzurumspor, Kozan Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı. Takımın yeni Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım,”Bundan sonraki maçlardan hiç değilse bize düşen görevi yapıp iyi neticeler almak. Bu nedenle biraz sabır lazım” dedi.
Teknik Direktör Ahmet Yıldırım nezaretinde Büyükşehir Belediye Erzurumspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanda sağ el parmağı kırılan İbrahim antrenmana katılmadı. Futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından pas çalışması yaptı. Yaklaşık 2 saat süren idman, yarı saha çift kale maçla sona erdi.
“BAŞARIYI SABIRLA YAKALAYACAĞIZ”
Teknik Direktör Yıldırım, geçen hafta sonu oynanan ve kendileri için çok önemli olan Yeşil Bursaspor maçını kazanmaları gerektiğini ancak kazanamadıklarını, daha fazla üretken olmaları gerektiğini ifade ederek,” Erzurumspor yönetimi, taraftarları büyük bir camia bu camiayı başarıya birlikte taşıyacağız. Kaybedilmiş hiçbir şey yok ancak kazanılmış da bir şey yok. Biraz sabırlı olmaya ihtiyacımız var. Bizim çok daha iyi olmaya ihtiyacımız var. Bunun da iyi olacağı inancındayım. Çok iyi oyunculardan kurulu bir takımız. İyi kurulu bir takım sahada iyi olması lazım. Herkes gibi ben de iyi netice alınsın istiyorum. Bu şimdi olmadı diye yarın olmayacak anlamına gelmez. Biraz sabıra ihtiyacımız var. Takıma yeni arkadaşlarımız katıldı. Ne kazandık ne de kaybettik. Bundan sonraki maçlardan hiç değilse bize düşen görevde tek hedefimiz iyi neticeler almak. Bu takımın kendisine koyduğu bir hedef var. Bu hedefte de başarılı olacağı inancım çok fazlasıyla var. BB Erzurumsporlu taraftarlarından sabırlı olmalarını istiyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

bahis siteleri