logo

STK’LARDAN ERZURUM’A BAKANLIK VERİLSİN ÇAĞRISI

 

stkErzurum’da STK’lar yeni kurulacak olan kabinede Erzurumlu bakanın olması talebinde bulundular.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi adına yapılan açıklamada, “Ak Parti 2. Olağanüstü Kongresinde, ülkemizde önemli projelerin mimarı, Ulaştırma ve Habercilikte Türkiye’ye çağ atlatanBinali Yıldırım Genel Başkan ve dolayısıyla Başbakan olmuştur. Kentine yapılan yatırımları ve hizmetleri çok iyi bilen, kale kentin Dadaşları, yapılan genel ve yerel seçimlerde Ak Parti’ye tam destek verilmiştir. Ak Parti bir vefa hareketidir. Desteğimizin karşılıksız kalmayacağına inanan Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri olarak alanında uzman, birbirinden değerli milletvekillerimiz için bölge merkezi Erzurum’un bakanlıkla ödüllendirileceğine, kabinede bir Erzurumlu vekilimiz olacağına inancımız tamdır” denildi.
ŞEHİRDER Erzurum Şube Başkanı Murat Ertaş’ta yaptığı açıklamada, “Milletin canına, malına kasteden, vatanın bölünmezliğini tehdit eden, Türkiye Cumhuriyeti düşmanlarıyla işbirliği yapan terör, iç siyasete, siyasi hesaplaşmalara malzeme edinecek konular değildir. Bilhassa teröre doğrudan ve dolaylı destek olan, Yüce Türk Milletinin meclis çatısı altında yapılan siyasilerin, dokunulmazlık zırhının ardında kendilerine yaşam alanları bulması, kendilerini meşrulaştırma fırsatçılığı dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla nihayet sona ermiştir. Tüm mal varlıklarına Devlet tarafından el konulması, Kamu da çalışıyorlarsa derhal işlerine son verilmesi, suçun mahiyetine ve derecesine göre para cezasına çarptırılmaları, vatandaşlıktan çıkarılarak sınır dışı edilmeleri, bunların yapılacağına inancımız tamdır.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 535345d8df56cbac • 2019-11-13 19:50:16 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.